Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Złotów znów w Teleexpressie

  • 11.01.2018, 20:17 (aktualizacja 11.01.2018 20:25)
Złotów znów w Teleexpressie
Po raz kolejny Złotów pokazał się w programie TVP 1 - Teleexpress

Tym razem tematem wizyty telewizyjnej ekipy w Złotowie była możliwość jazdy na łyżwach siedząc na wózku inwalidzkim na złotowskim, krytym lodowisku. Podkreślono, że nowe rozwiązanie ułatwi zawieranie znajomości, bo w tym rozwiązaniu potrzeba dwojga!

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

 

Zobacz filmik

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
usprawnić
usprawnić 12.01.2018, 16:32
ale sam na wózku nie poślizga się.
niepełnosprytny :)
niepełnosprytny :) 12.01.2018, 13:15
Ciekaw jestem, czy to urządzenie posiada atest. Skoro ma być udostępniane mieszkańcom, to chyba powinno mieć. A nie daj Boże, coś się stanie, to będzie pierwsza rzecz, którą sprawdzi prokurator :).
Złotowianka
Złotowianka 12.01.2018, 17:59
A co to kogo obchodzi.
Do "Chcemy zrozumienia"
Do "Chcemy zrozumienia" 12.01.2018, 10:37
To co wypisujesz, to zwykła manipulacja i kłamstwo. Nikt wcześniej w złotowskim samorządzie nie poświęcał niepełnosprawnym i starym tyle uwagi, co obecny burmistrz. Wcześniej na temat niepełnosprawnych było głucho i cicho, jakby w ogóle nie istnieli, a obecnie lokalna społeczność często, za pomocą podobnych akcji, dowiaduje się o niepełnosprawnych i o ich potrzebach. Naprawdę ile trzeba złej woli, aby to wszystko zakłamywać
Każdy ma swoje zdanie, o raci zdecydują wyborcy.
Każdy ma swoje zdanie, o raci zdecydują wyborcy. 12.01.2018, 13:27
Co ty piszesz, odwracasz kota ogonem. Nikt wcześniej a czy to czasami nie za S. Wełniaka rozbudowano pływalnię dla niepełnosprawmych. Proszę nie pisz o poprawkach remontowych bo to nudne. Czy to nie za Wełniaka zrobiono promenadę gdzie niepełnosprawni mogli czuć się bezpiecznie. Pytam kto tam wprowadził rowery i z promenady zrobił cros. O dziwo po niej i dzisiaj suchą nogą można przejść czego nie można powiedzieć o promenadzie rzecznej po której i sprawni nie przejdą nawet w gumowcach. Pytam kto miał onowiązek ją dokończyć przecież Wełniaka od trzech lat już nie ma. O jakich kłamstwach ty piszesz, przecież media pokazywały zdjęcia i filmy o hucznie organizowanych otwarciach pseudo inwestycji, które dzisiaj jak nie toną to niszczeją na gwałt. Proszę nie zwalać winy na Wełniaka że robił coś dla wielu i przez to obecny mie daje sobie rady. Piszesz że wcześniej było cicho i głucho to prawda choć nie do końca ale przecież o to chodzi aby mało mówić a wiele robić dla sppłeczności lokalnej. Kiedyś ktoś napisał że Wełniak nie był aniołem ale nigdy nie traktował ludzi tak jak obecny, nigdy nie odbierał ludziom nadziei ani ich zdrowia i życia. Nigdy nie zastępował swojej ironi wobec słabszych herbatka, zielonym duszkiem czy witaniem Noewgo Roku wyedy kiedy inni dawno go przywitali.Jesteśmy miastem które dla własnego aplauzu witało go jako ostatni.Jeżeli kłamstwem jest to że poza kamerami ma gdzieś ludzkie problemy ich sprawność czy niepełnosprawność to podaj przykłady że tak nie jest.
Anubis
Anubis 6.03.2018, 18:20
To byl najgorszy burmistrz. Siedzial tyle lat ze w koncu ktos zmądrzal. Oni myśleli ze ta sama klika bedzie rzadzic i ... (tego sie nie mowi)
Plastykowe rurki
Plastykowe rurki 12.01.2018, 14:12
Ale spierd... rozbudowa pływalni to wielki problem dla poprzedników. Tego się nie da ukryć.
do Plast y kowe rurki
do Plast y kowe rurki 12.01.2018, 18:03
I co za problem. Jeśli obecny nie potrafi nic to niech odejdzie to oszczędzi wstydu. No tak rurki to wielka magia nie to co modeling.
Melepeta
Melepeta 11.01.2018, 22:06
Absurd tego rozwiazania jest taki, że płoza blokuje koło i potrzeba osoby aby pchała wózek. Gdyby płozę zdementowac człowiek na wózku byłby samodzielny a efekt kinetyczny ten sam.
Chcemy zrozumienia a nie uszczęśliwiania na siłę.
Chcemy zrozumienia a nie uszczęśliwiania na siłę. 11.01.2018, 23:05
Dla niepełnosprawnych nie jest najważniejsza jazda na płozach, pływanie na desce czy puszczanie latawców. To wszystko jest dobre ale nie stanowi sensu ich życia. Oni chcą być zauważeni w życiu codziennym i to nie tylko tym szkolnym. Dorosła pełnoletnia niepełnosprawność to nie zabawa tylko ciągła walka o przetrwanie. Bariery zawodowe jak i urzędowe w czym bryluje nasz urząd i obecny burmistrz bezpośrednio rzucający kłody pod ich bolesne nogi, stanowią dla nich największą barierę dla prowadzenia w miarę normalnego życia dnia codziennego. To samo dot. ,ludzi starszych i słynnej paczki życia w lodówce. Cóż to wszystko znaczy, kiedy paczka zamnięta a ludzie starsi nie znajdują zrozumienia wśród urzędników a także społeczeństwa. Jest to powodem ich depresji i chorób na które owa paczka nie pomoże. Chwalić w Teleekspresie można się byle czym w tym herbatką Ryk jelenia, płozami pod kołami wózków czy rankingami, które nikomu i niczemu nie służą o czym doskonale wie obecnie panujący burmistrz. Może pochwali się w teleekspresie ile skrzywdził osób w tym niepełnosprawnych i ilu kolesi uszczęśliwił bazując na krzywdzie ich rodzin. Jeżeli ktoś myśli że niepełnosprawnym czy starzym ludziom wystarczy chamstwo z jego strony popite Rykiem jelenia i szus na lodowisku to gratuluję. Mamy jeszcze dziewięć miesięcy do wyborów w tym czasie będzie jeszcze kilka hitów złotowskich w teleekspresie ale myślę że one już nic nie zmienią w decyzji podjętej przez wyborców także tych niepełnosprawnych.
Tandek
Tandek 11.01.2018, 23:15
Ty jesteś coraz bardziej niepełnosprawny na mózgu
Popieram tych co chcą zrozumienia
Popieram tych co chcą zrozumienia 12.01.2018, 10:13
No widzisz i tak traktuje się niepełnosprawnych. Jesteś podobny do burmistrza i jego grandy. Dla takich jak wy ważne jest aby osoby niepełnosprawne nikomu nie zawracały drogi no chyba że w obeności kamer, wtedy to padają wielkie słowa a poza nimi mówi się krótko wasz, twój problem to nie mój problem. Na koniec powiem tak, skoro już znasz i podszywasz się pod nazwisko Tandek to skieruj do niego swoje kroki bo może przyjść taki dzień że nie tylko zapomnisz swojego nazwiska ale i to gdzie mieszkasz.
Hans
Hans 11.01.2018, 22:29
Ty coś coś pierd... Melepeto

Pozostałe