Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Na pomoc bezdomnym zwierzakom!

  • 11.01.2018, 01:06 (aktualizacja 11.01.2018 12:56)
Na pomoc bezdomnym zwierzakom!
W Złotowie działa Stowarzyszenie Mammals na rzecz zwierząt. Jego członkowie chcą wspierać w niedoli szczególnie bezdomne zwierzaki, ostatnio podarowali schronisku w Szczecinku duża ilość karmy dla psów i kotów

- Nasze stowarzyszenie - mówią członkowie Mammals - działa od końca listopada ubiegłego roku. Pomysł na jego założenie zrodził się z miłości do zwierząt, chęci niesienia im pomocy oraz zrzeszenia ludzi, którzy podobnie jak my chcą stanąć po stronie tych, którzy nie mają głosu. Naszymi celami statutowymi są działania wspierające zwierzęta bezdomne oraz pokrzywdzone, polepszenie ich warunków życiowych oraz pomoc w szukaniu odpowiedzialnych domów. Zależy nam również na zwiększeniu świadomości społecznej dotyczącej zwierząt, chcielibyśmy, aby ludzie zrozumieli, że one również zasługują na godne traktowanie, czy dostęp do leczenia. Chcemy również edukować, w związku z tym sami cały czas poszerzamy naszą wiedzę. Odwiedziliśmy schronisko w Szczecinku, które ma opinię jednego z lepszych w Polsce, żeby dowiedzieć się, jak w innych miastach radzą sobie ze zjawiskiem bezdomności zwierząt. Aktualnie staramy się nawiązać współpracę ze schroniskiem w Złotowie.

Zbiórkę karmy dla schronisku w Szczecinku wsparło Biura Pracy Good Morning w Złotowie.

(jj)

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe