Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Dwanaście miesięcy na wernisażu

  • 10.01.2018, 21:55
Dwanaście miesięcy na wernisażu
Dzisiaj odbył się wernisaż "Dwanaście miesięcy UTW w obiektywie Michała Baczyńskiego". Pomysłodawczynią wystawy była pisarka i gerontolog Małgorzata Modrak, która wraz ze słuchaczami i autorem zdjęć Michałem Baczyńskim przygotowała kalendarz Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Patronem wystawy zostało Stowarzyszenie Dajemy Szansę Naszym z prezesem Mariuszem Markowskim na czele.

Mecenasem, który ufundował wydruk zdjęć był Jacek Bogusławski z Piły. Tegoroczny kalendarz studenci uniwersytetu wydali za własne środki w dwóch sesjach zdjęciowych. Raz były to odważne panie - "XV Dam", a następnie "Drużyna Sołtysa" - z męskimi modelami.

Podczas krótkiego przemówienia Jacek Bogusławski powinszował społeczności złotowskiego UTW i młodym inicjatorom przedsięwzięcia obdarowując wszystkich symbolicznymi rybimi łuskami, które mają przynosić dobrobyt i szczęście. Wernisaż zakończono symbolicznym toastem, który pan Jacek opatrzył przysłowiem: "Wypijmy za to, byśmy mieli w tym roku tyle trosk i zmartwień, ile kropli zostanie w naszych kieliszkach". Prowadząca wernisaż Małgorzata Modrak złożyła podziękowania osobom zaangażowanym w realizację projektu, mając szczególnie na uwadze modelki, modeli, a także Leszka Trojanowskiego koordynatora ds. kultury ze ZCASu.

Wystawa jest dostępna na drugim piętrze Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej jeszcze przez dwa tygodnie. Zachęcamy do odwiedzin!

(jj)

Zdjęcia (17)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mariola
Mariola 12.01.2018, 18:56
Brawo, fajny pomysł! W jakich godzinach można obejrzeć te zdjęcia?

Pozostałe