Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Można odpocząć?

  • 9.01.2018, 21:32
  • Agnieszka Barabasz
Można odpocząć?

Przy drodze wojewódzkiej z Blękwitu do Złotowa (na wysokości lasu przy złotowskim amfiteatrze leśnym) na miłośników pieszych wycieczek, czy biegaczy, czeka nie lada atrakcja. Różowa kanapa. Można odpocząć?

Agnieszka Barabasz

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hehehe
hehehe 11.01.2018, 19:31
Szczególnie po deszczu można odpocząć na tej kanapie z gąbki...
Diabli to nadali
Diabli to nadali 10.01.2018, 17:50
Ten cyrk przestaje już być śmieszny. Przecież nikt do lasu nie jedzie na zakupy a tapczany jeśli można to niech stawia kto chce. Dla nas wielu ważniejsze są sprawy przyziemne, dlatego do cholery może wreszcie główny szeryf z pl. 31 Stycznia wyjrzy przez okno i zobaczy w jakim stanie jest parking za Domem Polskim, który swego czasu tak szumnie otwierał w lokalnej prasie. Kiedy tam się wjedzie szlag człowieka trafia. To już nie można załatwić wywrotki ziemi czy szlaki aby zasypać ogromne dziury. Co nas obchodzą tapczany w lesie, wiecznie przebudowywane place zabaw itp., my chcemy korzystać z miasta w sposób cywilizowany na jawie a nie na rankingowym papierze. Nie mamy zamiaru chodzić z błotem przy butach i niszczyć swoich samochodów. Mijając znak informacyjny Parking nikt nie jest w stanie przewidzieć jakie atrakcje go tam czekają. Być może podobnie jak usytuowanie kanapy tak i parking jako skeyt park to zamierzona inicjatywa wodza będąca przedłużeniem rozrywki. My za nią dziękujemy, oczekujemy otwarcia okien kasyna i otrzeźwienia, które pozwoli szeryfowi ujrzeć świat rzeczywisty a nie urojony.
Równowaga
Równowaga 10.01.2018, 18:34
Tak tak to prawda ale by na kanapie ze złości nie zczerwienieć można spocząć w bombce i zzielenieć.

Pozostałe