Wtorek, 24.04.2018, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Zbieramy nakrętki dla Krystianka!!!

Zbieramy nakrętki dla Krystianka!!!
Malutki chłopczyk ze Złotowa wymaga kosztownego leczenia. Może w tym pomóc zbiórka plastykowych nakrętek

Nakrętki zbiera mama Krystianka, p. Anna Rutkowska, pomagają znajomi i rodzina. Nakrętki będą zbierane do końca lutego 2018 r., z głównym punktem odbioru w domu p. Rutkowskiej (Złotów, ul. Sosnowa 3/1). Jeśli ktoś z Państwa zechce pomóc - podajemy nr telefonu: 609 218 157.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Akcja  "Zbieramy nakrętki dla Krystiana" jest mocno wspierana przez ludzi dobrej woli. Każdy, kto chciałby oddać nakrętki może skontaktować się z odbiorcami w terenie poprzez profile na facebooku (wiadomość prywatna):

Wysoka - Anna-Wiktoria Świtała;

Zakrzewo, Czernice, Głomsk, Stawnica, Wiśniewka, Potulice, Osowo - Marta Manikowska

Piła - Komis Puchatek, ul. Kolbego

Lipka - Marta Gram

Nakło nad Notecią - Agata Grobelna

Przedszkole nr 4 w Złotowie

Sklepu GS Rolnik Lewiatan, Złotów, Boh. Westerplatte 19
Sklepie Oddido, Złotów, Królowej Jadwigi

Prośba o przynoszenie nakrętek do oznakowanego pojemnika znajdującego się przed posesją na Placu Wolności 7 lub do pojemnika na klatce schodowej przy ul. Wańkowicza 3 w Złotowie.
Gminna Biblioteka w Lipce 

Pomożecie???

Zbiórka pieniędzy dla Krystiana

(jj)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gosia
Gosia 16.01.2018, 21:22
Do Lilia: Dawno gorszych bredni nie słyszałam!!!
Lilia
Lilia 16.01.2018, 13:43
Co ma do tego burmistrz ? Chłopiec jest w fundacji, która swojemu szefostwu wystawia co numer gazetki f-ry za reklame. Ludzie obudźcie się, całe strony są wykupywane i z pieniędzy dzieci idzie na konto gazety. Może by tak zaprzestać tych ogłoszeń i przeznaczyć fundusze na chore dzieci ? Nie musiałyby wtedy zbierac nakrętek !
To proste
To proste 16.01.2018, 15:32
Co ma do tego burmistrz ano ma, mógłby to on a nie pani zająć stanowisko w tej sprawie tym bardziej że żywe organizmy wrażliwych ludzi o to do niego apelują. Powszechnie wiadomo że nie jest on osobą bojaźliwą a tylko ostrożną dlatego mógłby odważyć się i uruchomić swój sztab doradców i po dłuższym namyśle podjąć nawet negatywną decyzję w sprawie poświątecznej pomocy nie tylko dla tego dziecka. Do ogłoszenia jej nawet nie potrzeba odwagi wystarczy zwalić winę na doradcze gremium. Chcemy tylko wiedzieć jak się burmistrz zapatruje na osobiste zaangażowanie się i to bierne w zbiórce nakrętek. Myślę że to nic nie kosztuje ani nie zabiera mu dodatkowego czasu pracy, który sumiennie wykorzystuje aby dogodzić elitom, odpychając od siebie jak i z urzędu mieszkańców Złotowa. Uważam że podobnie jak przy hucznym udziale w Orkiestrze Świątecznej Pomocy mógłby się wychylić w lewo lub w prawo oznajmiając jakie jest jego zdanie co do uświadamiania także Pani Lilii że zbiórka nakrętek też przywraca zdrowie i ratuje życie.
Nie należy czekać na ostatniąchwilę.
Nie należy czekać na ostatniąchwilę. 8.01.2018, 10:22
Nie rozumiem, jeżeli zbiórka nakrętek może komuś uratować życie i zdrowie to dlaczego nie ma jej przez cały rok. Dlaczego nie ma żadnych informacji na plakatach, niewielkich banerach czy stałej informacji na stronach internetowych Urzędu Miasta gdzie takie punkty są. Panie burmistrzu nie tylko zabawa i uśmiechy do kamer ale realne decyzje, które mogą pomóc rodzinom, których życie się wali lub nie wygląda jak bajka. Odwagi !!!!
Sylwia
Sylwia 8.01.2018, 17:56
No wlasnie jesli jest taka potrzeba to dlaczego nie jest to ogloszene plakatami czy jakies ogloszenia na gablotach informacyjnych
Na rozsądek nigdy nie jest za puźno.
Na rozsądek nigdy nie jest za puźno. 8.01.2018, 22:47
Sylwia słuszne pytanie. Nie wiem czemu ktoś jest jemu przeciwny. Przecież każdy powinien wiedzieć że zarówno wypadki jak i przypadki chodzą po ludziach.
Absurd
Absurd 8.01.2018, 10:44
Dość tych komisji-srysji, tam idzie tyle kasy, ze chłopiec byłby zdrowy i dziesiątki jemu podobnych. Politykierzy bez serca
Wyborca