Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Zapisy do ligi siatkówki w Tarnówce

  • 3.01.2018, 22:02
Zapisy do ligi siatkówki w Tarnówce
W Tarnówce będzie rozgrywana liga piłki siatkowej - zapisy trwają!

 Uczestnicy: Liga o charakterze otwartym. Zgłaszać mogą się drużyny składające się z osób o dowolnym miejscu zamieszkania. Liczy się chęć uczestnictwa. Limit: Pierwszych 8 ekip.  Organizatorem ligi jest Urząd Gminy w Tarnówce oraz Zespół Szkół w Tarnówce. Miejscem rozgrywek będzie Hala Sportowa w Tarnówce. Mecze odbywać się będą w soboty od godz. 15:00 lub 16:00 w zależności od ilości zgłoszonych drużyn, począwszy od 03.02.2018 r. System rozgrywek w zależności od ilości zgłoszonych zespołów. Mecze rozgrywane będą do trzech wygranych setów według następującej punktacji: - zwycięstwo 3:0 oraz 3:1 – 3 pkt. - zwycięstwo 3:2 – 2 pkt. - przegrany 2:3 – 1 pkt. - przegrany 1:3 oraz 0:3 – 0 pkt.

O kolejności zajętego w rozgrywkach miejsca decyduje: a) ilość zdobytych punktów, b) lepszy (wyższy) stosunek zdobytych punktów, c) lepszy (wyższy) stosunek małych punktów zdobytych do małych punktów straconych, d) wynik meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami, Sędziów w poszczególnych meczach wyznacza organizator, spośród zaproponowanych przez kierowników drużyn. W roli sekretarzy spotkań występują zawodnicy drużyn biorących udział w danym meczu.  

Warunkiem udziału w rozgrywkach jest opłacenie wpisowego w wysokości 100 zł w momencie zgłoszenia. W sytuacji, kiedy zespół zostanie wykluczony z rozgrywek na skutek naruszenia postanowień regulaminu lub dobrowolnie wycofa się w trakcie rozgrywek – wpisowe nie będzie zwrócone. Każdy zawodnik gra z własnej nieprzymuszonej woli, wobec czego organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne nieszczęście i uszczerbek na zdrowiu spowodowany zdarzeniem w trakcie spotkań ligowych. Nagrody – puchary dla każdej drużyny biorącej udział w rozgrywkach piłki siatkowej. Kwestie sporne rozstrzyga ostatecznie organizator. Decyzje podejmowane przez sędziów w trakcie meczu są ostateczne.

Organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnych uzupełnień regulaminu oraz jego ostatecznej interpretacji. Kierownik drużyny dostarcza listę zgłoszonych zawodników ligi. Zebranie organizacyjne z kierownikami drużyn odbędzie się dnia 19.01.2018 r. o godz. 18:00 w hali sportowej w Tarnówce.

Zapisy proszę kierować pod numer: 665 557 480 – Grzegorz Sobecki

Ewa Brożek, www.tarnowka.pl

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe