Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Półwysep w ogniu

  • 1.01.2018, 18:19 (aktualizacja 03.01.2018 22:19)
Półwysep w ogniu
Pokaz teatru ognia i pokaz sztucznych ogni - to główne atrakcje przywitania Nowego Roku 2018 w w Złotowie na Półwyspie Rybackim

Burmistrz po raz drugi zaprosił mieszkańców miasta na Półwysep Rybacki na przywitanie Nowego Roku, co jak widać dość skutecznie zastępuje zaniechane swego czasu ze względów bezpieczeństwa sylwestrowe spotkanie złotowian. Tym razem przywitanie uświetnił pięknym występem Teatr Tancerzy Ognia Arta Foc z Torunia oraz pokaz sztucznych ogni. Restauracja Millenium przygotowała catering, w tym herbatkę Ryk Jelenia. Były też drobne upominki oraz życzenia noworoczne burmistrza Adama Pulita. Włodarz miasta mówił o tym, że Złotów plasuje się wysoko w rozmaitych rankingach, miasto nie posiada zadłużenia, posiada najwyższy w kraju wskaźnik zatrudnienia mieszkańców, a przede wszystkim saldo migracyjne wychodzi nam na plus! Oby tak dalej!!!

(jj)

Sztuczne ognie

Tancerze ognia

Zdjęcia (18)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wybierzemy uczciwość.
Wybierzemy uczciwość. 4.01.2018, 22:31
Odpowiedź do Hę o trudnej pracy w burmistrzowskim zakładzie jest tylko jedną z gorzkich pigułek którą jako mieszkańcy musieliśmy przełknąć aby przejrzeć na oczy. Mogę tylko potwierdzić że nie musimy się mobilizować bo tak jak w 2014r zdecydowaliśmy o wygranej Pulita tak w tym roku zdecydujemy o jego odejściu w zapomnienie. Drugi raz na populistyczne hasła ,, mój program pochodzi od wyborców, którzy zawiedli się na jego poprzedniku". (Źródło ASTA NET), już się nie nabierzemy.
gfhgfhg
gfhgfhg 3.01.2018, 22:49
Świetna impreza, podobało mi się
Mówię z to ze smutkiem
Mówię z to ze smutkiem 3.01.2018, 02:50
No nie jest idealnie. Ratusz stał się cokolwiek mało przyjazny dla zwykłego obywatela. Po wyjściu zeń w bombce powinien czekać nań psycholog.
Ten burmistrz jest dla bogatych.
Ten burmistrz jest dla bogatych. 4.01.2018, 12:22
Nie znam żadnej osoby z przeciętnych mieszkańców, która załatwiała jakąkolwiek sprawę bezpośrednio z burmistrzem i wyszła by od niego zadowololna. Wszyscy oni po kontakcie z Panią Chołodowską do której są kierowani a która w ich sprawach działa jak wykidajło wciskając im kit prawny. Oni wszyscy już dziś czekają na wybory i dobrą zmianę bez względu na barwy polityczne. Poprostu mają dość chamstwa i czekają na wybór człowieka którego oprócz prawa ce***e człowieczeństwo.
Współczuję wszystkim których zlekceważono i poniżono
Współczuję wszystkim których zlekceważono i poniżono 4.01.2018, 15:30
To prawda, oni dla swoich partykularnych interesów wciskają ludziom kit z komunistycznego prawa. Wszystko po to aby tych ludzi zniechęcić do chodzenia do nich. Ta para odczłowieczonych włodarzy tj. burmistrza i jego zastępcy uczyniła horror z życia całej mojej rodziny. Ta zima przez nich jest dla nas nie do zniesienia przeżywamy koszmar który nam zafundowali wykorzystując swoje stanowiska, które my im zafundowaliśmy. Wierzę że kiedyś sprawiedliwość ich dosięgnie jak nie ziemska to sprawiedliwość Prawa Bożego którego nagiąć się nie da. Mogą być pewni że za wyrządzone krzywdy na mieszkanie w piekle mogą liczyć. Tam pod wodzą belzebuba będą mieli czas nad rozmyślania czy to co robili było warte zachodu. Moja wiara jest wielka i tylko to trzyma mnie przy życiu. Wierzę że kiedyś wszystko się zmieni i tacy ludzie nie będą mieli już wpływu na życie mojej rodziny. Zgodnie z moją wiarą krzywdy mogą być wybaczone jeżeli zostaną naprawione natomiast wybaczone a nie naprawione są nieusprawiedliwione.
Agata
Agata 4.01.2018, 16:35
Rozumiem panią moją mamę ta pyskata też opluła swoim jadem. Mama powiedziała że gorszego babsztyla w swoim życiu nie spotkała nawet za niechcianej komuny. Nie wiem co pani wyrządzono ale wiem że po nich niczego dobrego nie można się spodziewać tym bardziej kiedy nie ma fleszy ani kamer.
Ma Ta Se
Ma Ta Se 3.01.2018, 23:13
najgorsza jest grupa G8 w Radzie Miasta . Postkomuna!
potrzebna zmiana
potrzebna zmiana 2.01.2018, 10:32
tak.Własnie dziś 2stycznia2018r miasta na Ślaskunp.Rybnik składaja wnioski na ekodotację,na wymianę pieca.Zadbali o mieszkańców.Złotów nie zadbał.Po co w Złotowie taki Urząd Miasta ?
Wszyscy o tym mówią
Wszyscy o tym mówią 2.01.2018, 21:46
To prawda potrzebna zmiana i on o tym wie najlepiej. W związku z tym jego zwolennicy przybyli na półwysep aby 01.01.2018r. pożegnać swojego idola przy huku petard, które mają przykryć jego nieuchronną porażkę na jesieni tego roku.
styx
styx 3.01.2018, 00:11
Zmiana w Złotowie się już odbyła 3 lata temu i od tego czasu nastało równouprawnienie w naszym mieście. Każdy może tyle samo i już nie ma "świętych - czerwonych krów". Od tego czasu miasto zaczęło się szybko rozwijać co jest potwierdzeniem słuszności wyboru społecznego. Przez ten czas ludzie dobrze zrozumieli że Złotów nie musi być zdany tylko na rządy postkomuny z korzyścią tylko dla grupy znajomych włodarza. Teraz jeszcze zrobią porządek z radą, która jeszcze pokazuje czerwone różki i już będzie na prawdę pieknie
zróbcie rząd i idzcie juz stad
zróbcie rząd i idzcie juz stad 3.01.2018, 05:19
do styx.Co Rada Miasta blokuje? nazwiska prosimy i co zablokowali z niekorzyścią dla mieszkańców naszego miasta.Musimy wiedziec nazwiska aby na nic nie głosować i wyrzycić ich-niech idą gdzie pieprz rosnie.
Ale drugi wątek to taki,że decydujący głos musi miec Burmistrz,tak powinno być w Uchale po objęciu stanowiska Burmistrza.
Dlatego Burmistrz i v-ce sa odpowiedzialni,że nie postarali sie z Uni E. o dofinansowanie na wymianę piecy .I też :dlaczego TBS nie zbudował tych obiecanych budynków na wynajem o których W.Pająk pisał trzy lata temu? Wszyscy nie potraficie w U.M. nic załatwić dlatego WSZYSCY DO WYMIANY.
pa pa
pa pa 3.01.2018, 21:07
przecież każdy w Złotowie wie że radą rządzi naczelnik z tylnego fotela, który ma większość 8 na 15 radnych
Longterm Rokicki
Longterm Rokicki 3.01.2018, 23:18
Komuna wierzy jeszcze w Stacha i jego układ, on też naiwnie sądzi, że pociągnie wóz postkomuchów i podłączone naczynia powiązań(leszcze i inne kleszcze). Niestety ich kandydat na serio nie wystartuje!!!.
Więc rekomendacja dla złotowskich akcji spółki postkomunistycznej" Zadbajmy o Złotów(o siebie) MOCNE SPRZEDAJ (PKC)
to niegodne
to niegodne 2.01.2018, 10:13
poniżej ktos pisze ,że Urząd miasta nie udostenia mieszkańcom DOFINANSOWANIA DO ZMIANY OGRZEWANIA POPRZEZ LIKWIDACJE PIECÓW KAFLOWYCH NA OGRZEWANIE EKOLOGICZNE. A tyle sie o tym mówiło i umarło smiercia naturalną.Czyli Burmistrzu mamy palic w piecach kaflowych dalej i koppcic i chwalic,że jest coraz lepiej i bawic sie na placach zabaw..
To bardzo niegodne
To bardzo niegodne 2.01.2018, 11:04
No właśnie, wielki szum a finał jak zwykle denny. Ganiano na zebrania mieszkańców z całego miasta i co burmistrz zaproponował zaciągnąć kredyt a jego zastępca obwieszczała że Urząd Miasta to nie instytucja charytatywna. Ogrzewanie eko miało dotyczyć także wymiany pieców CO ale jak się dowiedzieliśmy wymiana to nasz problem. Rodzi się pytanie o co tu chodzi przecież nikt z nas palących nie prosił burmistrza o zebranie w tej sprawie wręcz przeciwnie to on nas na nie spędzał podobno z powodu smogu. Prawda jest taka że smog jest obecnie w modzie w związku z czym jest pole do popisów jak należy mieszać w burmistrzowskim kotle aby bić pianę kosztem ludzi. Naszemu burmistrzowi to dobrze wychodzi i nie zdziwię się jak w rankingu walki ze smogiem zdobędzie pierwsze miejsce.
Hę
3.01.2018, 00:34
Tak, bo najlepiej gdyby miasto zapłaciło za wymianę pieca. A dlaczego, czemu winni ci co w blokach mieszkają, by innym dokładać kilka tysięcy, ot tak?
Hę nie głupkuj.
Hę nie głupkuj. 4.01.2018, 20:51
Hę. , takich ślepych na sprawy ludzkie jak ty jest kilku ale najlepszy z nich to burmistrz, który dla poklasku powie wszystko i wszędzie. Na dowód przytaczam cytat z wywiadu dla Złotów NaGłos ; ,,Pomysłów i energi na kolejną kadencję mi nie brakuje. Wypalenie zawodowe bezwzględnie mi nie grozi....... Dlatego zaproponuję Radzie Miasta w najbliższym czasie uchwałę o dopłatach dla mieszkańców ze środków gminy do przyłączy do sieci ciepłowniczej i wymiany pieców". Wywiad z dnia 24 listopad 2017 r.. i co gdzie ta uchwała i kto mami mieszkańców. Kto dzwoni w dzwon, który jest bez serca.Ta wypowiedź jest tak wiarygodna jak całe jego burmistrzowanie, które traktuje jako zawód co nie omieszkał zaznaczyć a dziennikarka wyłuszczyła to tłustym drukiem. On myśli że suweren ten który go wybrał a którego teraz nie znosi, załatwił mu trzy letni staż pracy po którym stara się nabrać ,,Wiatru w żagle" poprzez co gotowy jest kandydowania aby dokończyć dzieła upodlenia tych których perfidnie oszukał zaraz po wyborach. Myślę że jego chamskie podejście do zwykłych ludzi zostanie do bólu wykorzystane przez kontrkandydatów do służby w fotelu burmistrza i to dla wszystkich mieszkańców a nie wybranych bogaczy o wątpliwej reputacji. My wyborcy też nie gęsi i swój rozum mamy i przeciwstawimy się z znaną nie tylko nam godnością osobistą tak aby już nikt wybrany nawet w myślach nie sądził że zdobył zawód burmistrza i to z naszego nadania co upoważniało by go do deptania naszej godności i poniżania naszych rodzin. Pociesza fakt że już dzisiaj wielu o tym mówi w urzędach sklepach i w całym mieście.
Do Hę
Do Hę 3.01.2018, 16:31
A kto tobie w bloku zapewnił CO nie wszyscy mieszkańcy. Jeszcze może chciałbyś WFI wokół bloków abyś mógł pisać swoje brednie
do Hę
do Hę 3.01.2018, 15:14
to nie dotyczy mieszkańców aby dokładali.Unia Europejska daje dotację na to aby zmniejszyć emisje tlenku węgla do atmosfery ale pośrednikiem i koordynatorem jest Urzad Miejski ,który pisze wniosek do Uni E. i.t.d. Rozumiesz ?
Bezpisie
Bezpisie 2.01.2018, 10:08
Miasto bez PiSu i proszę, w rankingach wysoko.
Do powyżej
Do powyżej 2.01.2018, 10:24
Tak PiS akurat w Złotowie to zaraza, która poprzez realizację programu 500 plus tysiącom mieszkańców dała realny dochód, który pozwala im normalnie żyć. Wrogowie PiSu zróbcie ogólno złotowski piknik i zaproponujcie im głosowanie na PO a jako premie dajcie im zapewnienie że zabawy z włodarzem miasta im nie zabraknie. Nie wiem czemu wogóle czepiasz się PiSu kiedy u nas ani nie rządzi ani go nie ma i to nie ma żadnego znaczenia czy burmistrz jest z LSD czy PSL ważne aby to nie był wodzirej pustych słów.
PiSk!!!
PiSk!!! 3.01.2018, 00:35
Co z tego żeśta dali po 500 zł, skoro na lekarzy was nie stać?
PiS
PiS 3.01.2018, 16:33
PiSk!!! Będziesz jeszcze płakał jak bóbr.
do powyzej
do powyzej 3.01.2018, 15:19
wyjaśniam ci,że 500+ jest od Morawieckiego, a lekarze dostaja ze Starostwa ponieważ Starostwo jest na cały powiat złotowski i Szpital Powiatowy w Złotowie też jest na cały powiat złotowski.Dyrektorka Szpitala Herbuzińska już dostała podwyżkę 5000zł/m-c ,reszta czeka.
hania
hania 2.01.2018, 00:12
Piękna impreza, super było
Nowy Rok witaliśmy po północy.
Nowy Rok witaliśmy po północy. 1.01.2018, 20:18
O czym on mówił. Baju baj. Zabawę choć spóźnioną ma chuczną to prawda. My też lubimy popatrzeć dlatego korzystamy przy zabawie naszego specjalisty od wróżenia z fusów w związku z tym zdziwienie ogarnia nas coraz większe.
do szkoły marsz
do szkoły marsz 2.01.2018, 10:03
Nowy Rok jestes na bakier z ortografią , wiec nie osmieszaj sie nieuku.
Szkoła ci nie pomoże
Szkoła ci nie pomoże 2.01.2018, 11:08
Nie pisze się,, jestes "ani "wiec". Tak więc nie ,,osmieszaj" się.
Ja też mam wizję
Ja też mam wizję 1.01.2018, 21:58
A ja uważam że tak kreatywnego burmistrza jeszcze nie mieliśmy i za to już mu dziękuję. Widać że jako jego zwolennicy już dziś w pierwszym dniu Nowego Roku możemy być pewni jego wygranej w tegorocznych wyborach. Tyle zeszłorocznych zabaw na pewno nie poszło na marne dlatego aż tylu nas przybyło na półwysep. Co tam kogo obchodzą skrzywdzeni mieszkańcy i ich problemy widać bawić się nie umią I szukają dziury w całym. Nasz ulubieniec nie jest od rozwiązywania ich spraw z którymi notorycznie go nachodzą. Dobrze że nas zadowolonych jest tak dużo przynajmniej nie musi się przejmować niezadowolonymi z podjętych w ciągu trzech lat inwestycji i innowacji dających tak wysokie miejsce w różnych rankingach. A to że saldo migracyjne jest na plusie to prawda którą widać było na święta. Tylko nieprzychylni mu nie zauważyli ilu naszych zjechało z zachodu. Wskaźnik zatrudnienia też wzrósł zgodnie z danymi rankingów bo jakże by inaczej skoro w tej kadencji w Złotowie powstało tyle nowych zakładów i zachodnich firm. Teraz kiedy już jak oznajmił w prasie że nabrał wiatr w żagle czekamy na huraganowy finisz, kiedy to po oddaniu głównej inwestycji na którą wszyscy czekali tj. domu przedpogrzebowego rozwinie się czarna turystyka. Ja widzę że wszystko jest ok a jak się komu nie podoba to się może wyprowadzić do innej nekropolii. Po tak dramatycznym rozwoju naszego miasta jestem pewien że następną kadencję mamy w kieszeni tym bardziej że zabawa nadal trwa. Brawo i la la la.
Dziękuję za wszystkie rankingi po których pozostał tylko ryk jelenia
Dziękuję za wszystkie rankingi po których pozostał tylko ryk jelenia 1.01.2018, 23:32
Ja też byłam na pokazie i chcę z tego miejsca podziękować burmistrzowi za to że moja córka nie musiała wyjeżdżać z miasta do rajchu. Bez problemu zarejestrowali ją w PUPie no i co miesiąc ma u nich dyżur podczas którego podpisuje
gotowość do startu w niepewną delegację w naszym rejonie. Ja też po wielu konsultacjach z nami chcę panu burmistrzowi podziękować za unieruchomienie pomocy w dociepleniu budynków jak i za obiecany z uporem brak dofinansowania na zmianę systemu ogrzewania mieszkań. Jestem wdzięczna i pełna podziwu w jakim tempie smog przestał być problemem i dla nas i dla mieszkańców. Rok wyborczy już się zaczął to i myślę że podziękowań za wszelkie udogodnienia jakie za tej kadencji nam uczyniono, będzie bez liku.
Pzp
Pzp 3.01.2018, 18:07
Weż się do roboty razem z córką ,
zaciągnij kredyt, kup piec i styropian. Czy to takie trudne?
Po co ***k ganiał mieszkańców do urzędu
Po co ***k ganiał mieszkańców do urzędu 3.01.2018, 19:15
Pzp,,, głupszy już nie będziesz.
NIE
NIE 3.01.2018, 12:30
Co zrobiłaś dla swojego miasta,że tylko smarować potrafisz?
Kalina
Kalina 3.01.2018, 16:42
Więcej niż ty razem z twpim guru. Napewno nie przyvzyniłam się do zniszczenia tego co było dobre.
nie op.sie tylko sumiennie pracowac
nie op.sie tylko sumiennie pracowac 3.01.2018, 15:25
Smarować maja obowiązek mieszkańcy a Włodarze Miasta z pensją 9000zł muszą wykonywac swoje obowiązki,ża które my mieszkańcy wszyscy płacimy(z naszych podatków) im, wszystkim w Urzędzie Miasta. Zrozumiano !!!
powyżej
powyżej 3.01.2018, 15:33
Takim tonem to u siebie w domu.
Ogień
Ogień 1.01.2018, 23:36
Trolle ciężko pracują, z reguły odgryzając się za swoje, partykularne, nie zrobione w ratuszu interesy

Pozostałe