Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Komis - bumerang

  • 20.12.2017, 01:57 (aktualizacja 20.12.2017 02:19)
Komis - bumerang
Jak bumerang wraca temat komisu samochodowego pod chmurką na parkingu przy złotowskim starostwie

Radny Henryk Golla podczas grudniowej sesji Rady Miejskiej Złotowa ponownie wrócił do tematu aut, które w nadmiernych ilościach są wystawiane na sprzedaż na parkingu przy złotowskim starostwie. Z wypowiedzi radnego wynika, że ów proceder należy ukrócić, i to konkretnie. Być może należy sięgnąć po radykalne metody pokazywane w tv, polegające na ustalaniu opłaty za miejsce zajęte do sprzedaży. Tak, jak płacą  handlowcy za kram, tak samo należy policzyć handlującego autem, choćby dlatego, że komis pod starostwem zwykle nie dotyczy przeciętnych mieszkańców miasta.

Burmistrz powiedział, że do sprawy się odniesie, tym bardziej, że okazało się z sugestii radnego Golla, iż grunt parkingu, oprócz tzw. pasa drogowego, należy do miasta. Handlowców można potraktować opłatą reklamową, choć wystąpi wątpliwość zużytego czasu reklamowego - tego będzie musiał ktoś przypilnować.  Burmistrz poprosił o wskazanie sprawdzonego rozwiązania problemu parkingu, jeśli będzie możliwe do zastosowania w Złotowie, to miasto z niego skorzysta.

(jj)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
na nich nie głosujemy jesienią
na nich nie głosujemy jesienią 6.01.2018, 12:41
zgadzam się z poniższymi,że odejść z funkcji radnego musi Henryk Golla i radna Agnieszka Jęsiek-Barabasz .To oni zażądali i zawnioskowali o wycinkę szlachetnych drzew, w parku miejskim koło Starostwa.Zażądali wycięcia pasa drzew co stanowi 1/3 całego Parku
Muszą odejść też ci Radni,którzy zniszczyli Półwysep zamkowy(rybacki) zamieniając piękny duży trawnik w piach.A te żółte metalowe od strony Zagrody nigdy dotąd nie były użytkowane przez nikogo.Pieniądze poszły w piach.trzeba to urzadzenie żółte przenieśc na ul.Hubego.
Wyborca
Wyborca 6.01.2018, 07:58
H Golla , wybory idą !! I będzie fora ze dwora adiu !!! To takie PRLowskie gnojenie , zamiast pomóc to trza zniszczyć - PRL
kk
kk 20.12.2017, 15:01
https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/kamienna-gora-oplata-targowa-za-kartke-w-samochodzie,678454.html
prawnik
prawnik 20.12.2017, 19:18
No niestety, to nie takie proste. Jak na mój gust, pierwszy odważny, który pójdzie z tym do sądu to wygra w cuglach. No ale można spróbować. Jeśli radni taką uchwałę podejmą.
Niemoc
Niemoc 20.12.2017, 09:40
Burmistrz jest niezdolny do podjęcia samodzielnej decyzji w jakiejkolwiek sprawie bez wskazania rozwiązania. Jego sposób na to jest prosty, ,,Masz problem podaj sposób rozwiązania a żaden nie będzie dobry.
kierowca
kierowca 20.12.2017, 02:38
A komu to przeszkadza. Niech się radni zajmą brakiem miejsc parkingowych i korkami w mieście
Pracownik
Pracownik 20.12.2017, 05:50
Sam sobie odpowiedziałeś - brakiem miejsc parkingowych!

Pozostałe