Wtorek, 24.04.2018, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Bombka pod ratuszem

Bombka pod ratuszem
Miasto Złotów, podobnie jak inne miasta, ma swoją wielką bombkę!

Dzisiaj przed ratuszem w Złotowie stanęła ogromnych rozmiarów bombka, przez którą można przejść wchodząc do budynku. Bombka mocno przyciąga przechodzące dzieci! Zapewne ta świąteczna nowinka jeszcze lepiej będzie prezentowała się po zmroku!

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wszystkie zabawki w jednym miejscu.
Wszystkie zabawki w jednym miejscu. 1.01.2018, 20:22
Piękna bombka i to w tak ruchliwym miejscu. Przecież ktoś może ją ukraść czy nie powinna być na łańcuchu.
Jerzy
Jerzy 20.12.2017, 20:17
Piękna sprawa
gocha
gocha 19.12.2017, 23:33
Bombowa ta bombka , zrobiłyśmy z koleżankami sobie fotki , już są na fejsie :)
Guloskoki
Guloskoki 18.12.2017, 23:08
Ale niektórym gul skoczył, he he.
Optymistka
Optymistka 18.12.2017, 20:08
Jeju ludzie!co Wy tacy anty?kurcze,bombka super,kolor,motyw na niej ekstra.nie wiem.czy my już tylko marudzić i narzekać potrafimy??napewno najlepiej nam to wychodzi...przykre.zastanawiam się czasem jakby to było gdyby tak Ci narzekający zaczęli Coś robić...co by z tego wynikło...pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę.
Na ten szpan
Na ten szpan 18.12.2017, 22:00
Przeciež ona powinna ozdabiać miasto a nie ratusz. Powinna być radością dla mieszkańców z dziećmi a nie ku zadowoleniu urzędników. Zobaczcie jeden maluch w burmistrzowskiej bombce wyborczej.
seba
seba 19.12.2017, 14:32
Ratusz jest w centralnym punkcie miasta, ale może nie jesteś ze Złotowa?
Teraz można do hejtowania wynająć ludzi za grosze z Ukrainy czy Białorusi :-)
Mieszkaniec
Mieszkaniec 19.12.2017, 15:29
Jeżeli jest w centrum miasta to dlaczego szopka nie jest tam budowana na dużym placu 31 Stycznia tylko na Pl. Paderewskiego.
Wiosną czekamy na paśnik
Wiosną czekamy na paśnik 18.12.2017, 19:50
W innych miastach gdzie rządzi burmistrz a nie narcyz, takie i większe bombki stawiane są w bardzo ruchliwych miejscach a nie przed Urzędem. Wiadomo czemu ona ma służyć tylko jeszcze nie wiadomo jaki aparat zastosować do tak wielkiej inwestycji ku radości tych co będą chcieli tam się pofatygować. A może kamera do TV.
;)
;) 18.12.2017, 19:22
Szkoda że armaty nie ustawil. Bardziej by w to miejsce pasowała . A sama bombka jest ok, tylko i tak wizerunku nie ociepli.
wystraszony i niepewny
wystraszony i niepewny 18.12.2017, 19:02
Tak bez konsultacji społecznych?
Galia
Galia 18.12.2017, 17:57
Jak komentatorzy MARO i I TAK POZOSTANIE coś zaprezentuję to postaram się skomentowań przyjmując ich kryteria. Wesołych Świąt dla pozytywnych.
Pozytywna
Pozytywna 18.12.2017, 17:49
Proponuję włączyć pozytywne emocje, fajny pomysł, bardzo fajny. Gratuluję pomysłodawcy.
Optymistka
Optymistka 18.12.2017, 20:10
Popieram
Ciekawe
Ciekawe 18.12.2017, 19:39
A ten pomysł za czyją kase.
I tak pozostanie
I tak pozostanie 18.12.2017, 15:59
Mogła być kolorowa na ale cóż Zielono Mi.
On
On 18.12.2017, 17:59
Mogła być też czarna, ale jest zielona
Ja do On
Ja do On 18.12.2017, 19:40
Masz rację czarna do tego miejsca by pasowała.
hania
hania 18.12.2017, 14:56
Świetny pomysł. w końcu coś innego niż co roku
Maro
Maro 18.12.2017, 12:14
Szkoda tylko że choinki przed urzędem nie są oświetlone, wyglądałoby pięknie.

Pozostałe