Poniedziałek, 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Piękne prace konkursowe!!!

  • 6.12.2017, 18:52 (aktualizacja 07.12.2017 01:58)
Piękne prace konkursowe!!!
Dzisiaj w siedzibie Muzeum Ziemi Złotowskiej miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy konkursowej „Z gwiazdą po kolędzie”

Do 1-go grudnia 2017 r. można było składać w złotowskim muzeum prace  konkursowe. Zadanie polegało na wykonaniu przestrzennej gwiazdy w sposób trwały osadzonej na drzewcu (kiju), obracającej się, ewentualnie podświetlanej. Do konkursu zgłoszono aż 51 prac! Muzeum jako organizator konkursu przyzna swoją nagrodę główną, pozostałe nagrody będą wynikiem plebiscytu osób zwiedzających wystawę (wskazywanie na karteczce nr pracy). Wszyscy laureaci wraz z opiekunami zostaną zaproszeni na uroczyste zamknięcie wystawy (finisaż) w dniu 2 lutego 2018 r, gdzie ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu. Gwiazdy wezmą udział w orszaku Trzech Króli w Złotowie.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Otwarcia wystawy dokonała dyrektor MZZ Kamila Krzanik-Dworanowska, w asyście Jerzego Jelonka i w obecności burmistrza Adama Pulita. Gwiazd jest bardzo dużo, a jedna piękniejsza od drugiej. Wielki podziw należy wyrazić dla wykonawców, tak za pomysłowość, jak i za zdolności manualne. Wybór tej najładniejszej będzie bardzo trudny...

Otwarcie nawiedzili kolędnicy - Krajniacy z Buczka Wielkiego, wprowadzając uczestników w przedświąteczny nastrój!

Zapraszamy do muzeum!!!

(jj)

 

 

Zdjęcia (49)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe