Poniedziałek, 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Poszukiwania zaginionej - bez skutku

  • 4.12.2017, 21:16 (aktualizacja 04.12.2017 21:22)
Poszukiwania zaginionej - bez skutku
W weekend 1-3 grudnia jednostki ochrony przeciwpożarowej przy wsparciu policji prowadziły działania poszukiwawcze osoby zaginionej, kobiety, mieszkanki miejscowości Okonek.

Osoba ta zaginęła w obrębie kompleksów leśnych w okolicach miejscowości Okonek. Poszukiwana opuściła miejsce zamieszkania - Okonek, ul. Lipowa, prawdopodobnie w celu spaceru z psem w bliżej nieokreślonym kierunku. W toku pierwszych działań policja prowadziła działania rozpoznawcze i operacyjne w zakresie potencjalnego ustalenia miejsca przebywania kobiety. W piątek w związku z popołudniową godziną zgłoszenia zdarzenia i zapadającym zmrokiem policja poprosiła o wsparcie działań przez jednostki straży pożarnej. Zadysponowano siły i środki OSP i PSP z terenu działania KP PSP Złotów w tym dyżurnego Kierownictwa Komendy. Działania poszukiwawcze wsparły również służby leśne Nadleśnictwa Okonek.  Rozpoczęto działania poszukiwawcze koordynowane przez służby policji, liczące łącznie ok. 100 ratowników, wsparte w/w siłami grupy specjalistycznej z Komendy Miejskiej PSP Poznań z psami, Komendy Powiatowej PSP w Pile oraz w trzecim dniu dodatkowo grupa do działań poszukiwawczych 22 ratowników, siedem psów, quad i dron z OSP Wołczkowo (woj. zachodniopomorskie), niestety, dały wynik negatywny dla całej akcji – osoba zaginiona nie została odnaleziona. Służba wiodąca w dalszym ciągu prowadzi zakrojone działania operacyjne w celu odnalezienia poszukiwanej osoby.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

KW - KP PSP Złotów

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe