Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Borucino-Podgaje

  • 4.12.2017, 15:15
Borucino-Podgaje
Projekt budowlany dla ponad 5-kilometrowego odcinka drogi Borucino-Podgaje w gminie Okonek jest już gotowy.

 Dziś przed południem pochylili się nad nim Starosta Złotowski Ryszard Goławski, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Złotowie Mirosław Jaskólski oraz autor - projektant Grzegorz Witkowicz.

Wspomniana droga przebudowywana ma być w różnym zakresie. Na odcinkach pokrytych płytami oraz kostką brukową drogę wybudować trzeba będzie od nowa, tak więc prace obejmować będą korytowanie, wykonanie podbudowy i nawierzchni asfaltowej. Z kolei na odcinku, który już pokrywa asfalt droga zostanie poszerzona.

Projekt przewiduje również m.in. budowę chodnika w Borucinie i w Podgajach, a także budowę zatoki autobusowej w drugiej z wymienionych miejscowości.

Starostwo Złotów

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
8
8 4.12.2017, 22:54
Na co oni się tak gapią ?

Pozostałe