Poniedziałek, 12.11.2018, imieniny: Konrada, Renaty, Witolda

Jedynka Szkołą Małego Inżyniera

  • 4.12.2017, 09:00
Jedynka Szkołą Małego Inżyniera
Drodzy Rodzice, Uczniowie oraz Sympatycy naszej Szkoły. Zgłosiliśmy naszą placówkę do udziału w projekcie edukacyjnym „Szkoła Małego Inżyniera”, którego głównym celem jest promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania.

O zwycięstwie w programie zadecyduje głosowanie, które potrwa od 01.12.2017 do 15.12.2017 r. i pozwoli wyłonić trzynastu laureatów. W tym czasie jeden użytkownik może oddać jeden głos dziennie. Aby oddać głos należy wpisać podany niżej link wykorzystując wyszukiwarkę. Następnie należy podać numer telefonu, na jaki wysłany zostanie SMS z kodem.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Szkołę Podstawową nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie można znaleźć pod linkiem http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole#school-445.

Każda ze zwycięskich szkół otrzyma niepowtarzalny zestaw nagród, który pomoże w zdobywaniu wiedzy, dostarczy narzędzi i pomysłów do promocji nauk ścisłych oraz weźmie udział w festiwalu technologicznym, pełnym niezwykłych pokazów, stanowisk edukacyjnych oraz warsztatów z zakresu robotyki i programowania dla wszystkich uczniów szkoły. Dzięki temu dzieci pokochają robotykę i automatykę – to pewnie!

Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne SP nr 1

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe