Poniedziałek, 12.11.2018, imieniny: Konrada, Renaty, Witolda

Problem zimowego utrzymania dróg

  • 2.12.2017, 08:31
  • Agnieszka Barabasz
Problem zimowego utrzymania dróg Agnieszka Barabasz
Prezes ZECiUK w Jastrowiu, Grzegorz Białas, poruszył problem zimowego utrzymania dróg. Co w Jastrowiu przeszkadza drogowcom? Jastrowianie i ich samochody.

Podczas sesji Rady Miejskiej w Jastrowiu, prezes Zakładu Energetyki Cieplnej i Usług Komunalnych,  Grzegorz Białas, zwrócił uwagę na problem zastawionych autami, głównych dróg i chodników w Jastrowiu, co w konsekwencji uniemożliwiania dokładne ich odśnieżanie. Problem dotyczy przede wszystkim ulic: Gdańskiej, Poznańskiej, Kilińszczaków, 10.tego Pułku Piechoty, 2.go Lutego, Mickiewicza, Konopnickiej oraz 1.go Maja. - Blokowanie przejazdu przez stojące pojazdy negatywnie wpływa na jakość usługi i organizację czasu, a także zwiększa ryzyko uszkodzenia mienia - wyjaśnia prezes Grzegorz Białas, który jednocześnie zwrócił się do radnych, aby ci uczulili na problem swoich wyborców.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Prezes Białas zaznaczył także, że ZECiUK wykonuje swoje usługi, w ramach zimowego utrzymania dróg, na podstawie umowy podpisanej w miastem. - Nie możemy sypać tych dróg, czy chodników, które nie zostały zapisane w umowie, bo nikt nam za to nie zapłaci. Nie możemy działać wedle swojego uznania, czy uznania mieszkańców Jastrowia, którzy często dzwonią i proszą o odśnieżanie dodatkowych ulic – wyjaśnił prezes Białas.

Agnieszka Barabasz

Agnieszka Barabasz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Beniamin
Beniamin 4.12.2017, 07:35
A gdzie stawiać samochody jak wciąż brakuje parkingów w mieście?

Pozostałe