Poniedziałek, 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Burmistrz podziękował uczennicom

  • 2.12.2017, 08:01
  • Agnieszka Barabasz
Burmistrz podziękował uczennicom Agnieszka Barabasz
Uczennice III klasy gimnazjum, Szkoły Podstawowej w Sypniewie, w gminie Jastrowie (powiat złotowski), uzyskały bardzo dobre wyniki w X Ponadpowiatowej Olimpiadzie Ekologicznej. Uczennicom podziękował burmistrz, Piotr Wojtiuk.

Tegoroczną laureatką konkursu została uczennica szkoły w Sypniewie - Agata Rafałowicz. Jej szkolna koleżanka – Weronika Trzebiatowska – uplasowała się na 9. miejscu. Obydwie uczennice, wraz z rodzicami, zostały zaproszone na obrady sesji Rady Miejskiej w Jastrowiu, podczas których burmistrz, Piotr Wojtiuk, podziękował za uzyskanie wysokich wyników, wręczając uczennicom listy gratulacje oraz cenne, książkowe nagrody. Warto dodać, że w konkursie startowała młodzież z powiatów: złotowskiego, pilskiego, czarnkowsko – trzcianeckiego, chodzieskiego i wągrowieckiego.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Agnieszka Barabasz

Agnieszka Barabasz

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Org
Org 3.12.2017, 13:33
Kampania wyborcza już rozpoczęta?
pozdr
pozdr 3.12.2017, 12:11
To pięknie,że mamy taką zdolną młodzież.Miło mam ,że posiadacie taką wiedzę.Czytacie dużo książek i to zaowocowało.Ale dlaczego tylko dziewczyny?

Pozostałe