Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Nowa hala - otwarta!

  • 1.12.2017, 14:25 (aktualizacja 01.12.2017 15:45)
Nowa hala - otwarta!
Szkoła Podstawowa nr 2 w Złotowie wzbogaciła się o nowy obiekt - piękną, nową halę sportową

Szkoła dotychczas dysponowała niedużą salą sportową, teraz jej uczniowie będą ćwiczyć na wf w przestronnej, pachnącej nowością hali.

Dzisiaj odbyła się uroczystość oficjalnego oddania hali do użytku. Wstęgę przecinał m.in. burmistrz Adam Pulit, dyr. szkoły Beata Buczkowska-Linke, dyrektor Renata Grochowska, przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Żelichowski, zastępca przewodniczącego Stanisław Wojtuń oraz przewodnicząca Rady Rodziców Aleksandra Grzebita i przewodnicząca samorządu uczniowskiego. Dyrekcja, kadra oraz uczniowie na otwarcie otrzymali gratulacje i mnóstwo piłek do różnych dyscyplin sportowych. Przedstawiono także program artystyczno-sportowy, hala została również poświęcona przez ks. Bartosza Brzezińskiego.

Obiekt robi wrażenie, a dodatkowo istnieje tam możliwość gry w squasha. Młodzież szkół Zza Rzeki ma teraz doskonałe warunki do lekcji wychowania fizycznego i sportowego treningu!

Otwarcie tanecznie

(jj)

Zdjęcia (64)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hańba i żenada.
Hańba i żenada. 3.12.2017, 17:57
Hala w środku szara i na zewnątrz szara.Złotów niedługo będzie wyglądał jak koszary Wojskowe w Bornem Sulinowie.
Zdrój w nazwie a szaro-buro na ulicach plus szary asfalt.
Dlaczego starosta Goławski zatwierdza takie projekty?Przemalujcie jeszcze starostwo na szaro i ubierzcie się na szaro.
Gawron
Gawron 3.12.2017, 13:37
No to Adam Pulit ZaRzekà pozamiata w wyborach
Greta
Greta 3.12.2017, 14:29
Gawron ja też tak uważam że pozamiata. Myślę że po wyborach miotła się znajdzie. My pamiętamy oferowaną pmoc na zmianę systemu grzewczego i potraktowanie nas jako wrogów świerzego powietrza. Pamiętamy z jaką złością podchodzi do naszych spraw indywidualnych. Przypominamy o pseudokonsultacjach w sprawie budowy bloku na naszym osiedlu, przez co niby to my zgodziliśmy się na obniżenie wartości naszych posesji. Tych argumentów do dania mu miotły i pozamiatania po sobie jest o wiele więcej. Główne jego zalety to krętactwo, bezduszność, kłamstwo i pycha, która kroczy przed nim w myśl przysłowia. Zamiatanie to też szlachetna czynność nie ma czego się wstydzić.
Świerzy
Świerzy 3.12.2017, 14:50
To pisał gimnazjalista? Ale na pewno ktoś o niskich lotach. Intelektualnych
Greta
Greta 3.12.2017, 15:36
Świerzy, zgadzam się z tobą. Jeżeli zauważył to nawet gimnazjalista my dorośli możemy mieć pewność że obecny skład burmistrzowski przez kolejne lata do rządzenia miastem nie zostanie dopuszczony. Ciekawi mnie jaki u ciebie musi być stopień intelektualny skoro nie zauważasz tego co widzą dzieci. Coś napisałeś ale z treści wynika że twoja szkoła była daleko i z tego powodu ją omijałeś w związku z czym pozostały ci wysokie loty głupoty myśląc że narcyz ci ją wynagrodzi.
agata
agata 1.12.2017, 15:38
Brawo , mamy w końcu ładną halę za Rzeką , dziękujemy Panie Burmistrzu
Mieszkanka za rzeką.
Mieszkanka za rzeką. 1.12.2017, 20:46
Hala to sukces szkoły i to się ceni. Długo trwało ale jest. Będziemy też mieli bloki. Och jaki komfort, a wszystko dzięki burmistrzowi.
WP
WP 1.12.2017, 16:15
A ja dziękuję determinacji nauczycieli i rodziców, którzy od lat o nią walczyli. Burmistrz miał w tym dziele taki sam udział jak rada miasta, która dopięła sprawę.
Romek
Romek 1.12.2017, 17:12
A pamiętacie jak chcieli wam szkołę zamykać? Już nie?

Pozostałe