Wtorek, 24.04.2018, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Nowa hala - otwarta!

Nowa hala - otwarta!
Szkoła Podstawowa nr 2 w Złotowie wzbogaciła się o nowy obiekt - piękną, nową halę sportową

Szkoła dotychczas dysponowała niedużą salą sportową, teraz jej uczniowie będą ćwiczyć na wf w przestronnej, pachnącej nowością hali.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Dzisiaj odbyła się uroczystość oficjalnego oddania hali do użytku. Wstęgę przecinał m.in. burmistrz Adam Pulit, dyr. szkoły Beata Buczkowska-Linke, dyrektor Renata Grochowska, przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Żelichowski, zastępca przewodniczącego Stanisław Wojtuń oraz przewodnicząca Rady Rodziców Aleksandra Grzebita i przewodnicząca samorządu uczniowskiego. Dyrekcja, kadra oraz uczniowie na otwarcie otrzymali gratulacje i mnóstwo piłek do różnych dyscyplin sportowych. Przedstawiono także program artystyczno-sportowy, hala została również poświęcona przez ks. Bartosza Brzezińskiego.

Obiekt robi wrażenie, a dodatkowo istnieje tam możliwość gry w squasha. Młodzież szkół Zza Rzeki ma teraz doskonałe warunki do lekcji wychowania fizycznego i sportowego treningu!

Otwarcie tanecznie

(jj)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hańba i żenada.
Hańba i żenada. 3.12.2017, 17:57
Hala w środku szara i na zewnątrz szara.Złotów niedługo będzie wyglądał jak koszary Wojskowe w Bornem Sulinowie.
Zdrój w nazwie a szaro-buro na ulicach plus szary asfalt.
Dlaczego starosta Goławski zatwierdza takie projekty?Przemalujcie jeszcze starostwo na szaro i ubierzcie się na szaro.
Gawron
Gawron 3.12.2017, 13:37
No to Adam Pulit ZaRzekà pozamiata w wyborach
Greta
Greta 3.12.2017, 14:29
Gawron ja też tak uważam że pozamiata. Myślę że po wyborach miotła się znajdzie. My pamiętamy oferowaną pmoc na zmianę systemu grzewczego i potraktowanie nas jako wrogów świerzego powietrza. Pamiętamy z jaką złością podchodzi do naszych spraw indywidualnych. Przypominamy o pseudokonsultacjach w sprawie budowy bloku na naszym osiedlu, przez co niby to my zgodziliśmy się na obniżenie wartości naszych posesji. Tych argumentów do dania mu miotły i pozamiatania po sobie jest o wiele więcej. Główne jego zalety to krętactwo, bezduszność, kłamstwo i pycha, która kroczy przed nim w myśl przysłowia. Zamiatanie to też szlachetna czynność nie ma czego się wstydzić.
Świerzy
Świerzy 3.12.2017, 14:50
To pisał gimnazjalista? Ale na pewno ktoś o niskich lotach. Intelektualnych
Greta
Greta 3.12.2017, 15:36
Świerzy, zgadzam się z tobą. Jeżeli zauważył to nawet gimnazjalista my dorośli możemy mieć pewność że obecny skład burmistrzowski przez kolejne lata do rządzenia miastem nie zostanie dopuszczony. Ciekawi mnie jaki u ciebie musi być stopień intelektualny skoro nie zauważasz tego co widzą dzieci. Coś napisałeś ale z treści wynika że twoja szkoła była daleko i z tego powodu ją omijałeś w związku z czym pozostały ci wysokie loty głupoty myśląc że narcyz ci ją wynagrodzi.
agata
agata 1.12.2017, 15:38
Brawo , mamy w końcu ładną halę za Rzeką , dziękujemy Panie Burmistrzu
Mieszkanka za rzeką.
Mieszkanka za rzeką. 1.12.2017, 20:46
Hala to sukces szkoły i to się ceni. Długo trwało ale jest. Będziemy też mieli bloki. Och jaki komfort, a wszystko dzięki burmistrzowi.
WP
WP 1.12.2017, 16:15
A ja dziękuję determinacji nauczycieli i rodziców, którzy od lat o nią walczyli. Burmistrz miał w tym dziele taki sam udział jak rada miasta, która dopięła sprawę.
Romek
Romek 1.12.2017, 17:12
A pamiętacie jak chcieli wam szkołę zamykać? Już nie?

Pozostałe