Poniedziałek, 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Trener Sudoł zostaje!

  • 29.11.2017, 19:11
Trener Sudoł zostaje!
Zarząd i kierownictwo sekcji piłki nożnej klubu Sparta Złotów doszedł do porozumienia z trenerem drużyny seniorów, Damianem Sudołem. Szkoleniowiec chciał odejść, ale po negocjacjach zadeklarował, że zostaje na rundę wiosenną sezonu 2017/18.

Trener Sudoł złożył wcześniej zapowiedź, że z końcem listopada kończy pracę z klubem Sparta Złotów. Zarząd klubu próbował znaleźć rozwiązanie tego problemu, rozmawiając z kilkoma trenerami, ostatecznie postanowiono wrócić do rozmów z "obecnym" trenerem, co dzisiaj przyniosło oczekiwany rezultat - Damian Sudoł zostaje.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Pozostanie trenera Sudoła wiąże się z ustaleniami do realizacji, które pomogą lepiej prowadzić klub łącznie z celem, jakim jest awans seniorów - gdzie, okaże się w czerwcu przyszłego roku. Oczywiście wszystkie plany mają swoje realia, ale awans do ligi okręgowej pilsko-poznańskiej wydaje się być w zasięgu ręki. W czerwcu wrócą rozmowy z D. Sudołem o jego dalszych losach w złotowskim klubie.

(jj)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Haha
Haha 30.11.2017, 06:56
Padłem
Trol
Trol 29.11.2017, 21:03
Tego to juz nawet nie ma co komentowac...

Pozostałe