Niedziela, 21.01.2018, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Święto Ogólniaka

Święto Ogólniaka
Dzisiaj w I Liceum Ogólnokształcącym w Złotowie uroczyście obchodzono święto szkoły oraz przeprowadzono konkurs pieśni patriotycznej

Przybyłych gości, byłych i obecnych pracowników oraz uczniów przywitała dyrektor Katarzyna Cielas. W swoim wystąpieniu mówiła o wzorze do naśladowania dla młodzieży, jakim niewątpliwie jest patron szkoły - Maria Skłodowska-Curie.

Senator Mieczysław Augustyn wspólnie z małżonką przekazał stypendium w ramach nowo zainicjowanego programu Absolwenci Absolwentom. Jako pierwszy stypendium otrzymał Radosław Tyda. W wystąpieniach przemawiał także m.in. wicestarosta Daniel Sztych, Tomasz Bugajski z Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Mirosław Dzieniszewski z kuratorium oświaty. Wręczono ordery przyjaciela szkoły, które otrzymali Maria i Mieczysław Augustyn oraz Alicja Sztykowska. 

W szkolnym konkursie pieśni jury wskazało jako wygranych wszystkie klasy, choć pani dyrektor wyróżniła kl. III c za utwór "O mój rozmarynie". Było też wyróżnienie od prezes Fundacji Złotowianka, Angeliki Leszczyńskiej dla klasy Ib za utwór "Piechota". Uzupełnieniem święta szkoły był program artystyczny, dwujęzyczny - polsko-francuski.

(jj)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

matka dwojga
matka dwojga 14.11.2017, 17:45
Trudno w to uwierzyć, ale nauczyciele dostali ***ca na punkcie indoktrynacji nas rodziców, chwaląc leszczynskich w niebiosa. maja nas za głupków?
KOMA
KOMA 14.11.2017, 12:24
Jak widać ogólniak ma się dobrze, pani dyrektor daje radę a młodzież staje na wysokości zadania. Gdzieś takie uroczystości muszą się odbywać a szkoła jest najlepszym miejscem. Młodzież ambitna a nauczyciele i pani dyrektor swoje robią. I tak trzymać!
oko
oko 14.11.2017, 11:09
Do wyborów jeszcze rok a trolle już działają
Dariusz
Dariusz 14.11.2017, 11:04
Czy pani Curie, która prowadziła rozwiązły tryb życia, jest wzorem do naśladowania? Nie do końca. Działalność naukowa pełen szacunek, ale w innych sferach życia niekoniecznie
alefujara
alefujara 14.11.2017, 17:20
Dariusz popatrz na siebie ile kobiet już skrzywdziłeś.Masz małego fiuta to ci zal bo byś gnał byle gdzie...
OBWE
OBWE 14.11.2017, 10:39
Widze że ogolniak bawi się w zaplecze polityczne obłudy platwormerskiej i lokalnego układu. No a nie dawno poprzednia dyrektor została za romans z układem oddalona od szkoły i nowa panie tez idzie tą samą scieżką.
Question
Question 13.11.2017, 23:31
A po co im to odzienie w moro w mieście?
Udawana armia
Udawana armia 14.11.2017, 00:43
Udawali wojsko. To takie modne ostatnio

Pozostałe