Poniedziałek, 20.11.2017, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Daukszewicz w Złotowie

Daukszewicz w Złotowie
Koncert - przełożony odbędzie się 17 listopada

Zobacz plakat

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tvp
tvp 17.11.2017, 10:03
Kolejna gwiazda TVN-u w Złotowie. Widać jak opcja tu rządzi w tym mieście.
Polak
Polak 16.11.2017, 17:21
Czytaj i podaj dalej.Chciałbym podziękować panu ministrowi i komendantowi. Od kiedy PIS rządzi nie boję się iść z małym dzieckiem na MN... Chciałbym abyście znaleźli tych ubeków, prowokatarów z lat poprzednich... Ludzi którzy odpowiadają za zadymy w latach poprzednich. Dziękujemy!!!!
Naz
Naz 16.11.2017, 18:07
He, he. Dobre.
Pomocy
Pomocy 16.11.2017, 17:02
A w drukarni AMCOR w Złotowie zmusza się pracowników do niewolniczej pracy !!! Po 12 godzin dziennie tj od 18 godz. do 6 rano soboty ,niedziele święta !!!! Gdzie jest inspekcja pracy ?, gdzie jest ludzka przyzwoitość pomocy !!!My pracownicy nie dajemy już rady,ani fizycznie oraz psychicznie POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dariusz
Dariusz 14.11.2017, 11:06
Jego najlepsze czasy już minęły
33
33 13.11.2017, 20:03
super
Ester
Ester 13.11.2017, 17:46
Ale mi gwiazda - poplecznik układu PO-TVN
Someone
Someone 14.11.2017, 19:02
Jak by był "gwiazdor" Pietrzak, to byś się pewnie posikała z radości. Jak się nie podoba, to nie oglądaj
Patriota
Patriota 16.11.2017, 16:59
Odlot eurokratów! W treści rezolucji w/s Polski chcą potępić prześladowania wobec "komunistów i innych libertyńskich lewackich demokratów
Polak
Polak 14.11.2017, 19:36
Someone nie tędy droga. Czepianie się Pietrzaka jest nie na miejscu bo nie został zaproszony. Zaproszono pieniacza telewizyjnego, który codziennie w TVN szkalował Polskę i wyszydzał demokratycznie wybrany rząd i prezydemta. On napewno zrobił by karierę na Białorusi i tam powinien się kierować. Komunistyczny Złotów ma jego nudzenie to za mało.
Someone
Someone 14.11.2017, 22:58
Czytaj ze zrozumieniem (choć z tym u pewnej opcji politycznej ciężko) - tryb przypuszczający - odnośnie zaproszenia.
Pieniaczem to jesteś ty - zaślepiony swoim małym guru, który w ciągu dwóch lat rozpier.... ł co się dało, wypycha ewidentnie Polskę z Europy i obsadza swoimi ludkami wszystkie stołki.
Jak ci nie przeszkadza, że idą na to również twoje podatki - masz takie prawo - ja natomiast mam prawo (tak, tak - inaczej myślący też mają swoje prawa) się temu sprzeciwiać.
Po kawałku zabierają wolność - także tobie - lecz ty jesteś ślepy. Obudzisz się, jak już będzie za późno, bo walec historii wgniecie ciebie i tobie podobnych w g...o które tak chwalisz i w którym tkwisz po uszy.
I nie podpisuj się Polak, bo do Polaka tobie daleko i próbujesz w ten sposób dokonywać podziałów.
Patriota
Patriota 16.11.2017, 16:54
Milcz Someone.Wystarczy nie kraść!!!!WY folksdojcze z POdłej Nowoczesnej POstkomuny pokazaliście na co was stać
!!!Przez ostatnie osiem lat waszych nie rządów państwo Polskie to *** *** I KAMIENI KUPA .Prawie 300 miliardów zł kradziono z budżetu państwa !!! Dość targowicy w brukseli dość donosicielstwa z PO, PZL, SLD, N koniec i kropka .
Someone
Someone 17.11.2017, 07:54
Palancie, od ponad dwóch lat rządzi PiS-is, czyli katotaliban. Nie kradnie? Bierze garściami dla swoich przyd....ów z naszych podatków.
Wyzywasz od folksdojczy, a sam masz poglądy faszysty.Twój problem polega na tym, że nie tolerujesz myślących inaczej niż ty. Maleńki jesteś jak twój idol z drabinki.
Polak
Polak 17.11.2017, 14:23
Pseudo Unijno Muzułmańskie wartości to: Eutanazja , Aborcja, Inwitro brrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Zygać się chce !Bo Obecnie to mamy Muzułmański Kalifat w zachodniej ewropie
Do someone
Do someone 17.11.2017, 10:10
Widzisz SOMEONE jak się wynaturzasz. Od samego początku ublżasz Polakom, wyzywasz i kpisz z Boga, opluwasz wiarę Narodu polskiego i ty masz czelność pisać o faszystavh. Przecież ty robisz to wszystko co oni. Oni zanim zaczęli mordować polaków zarzucali im tp samo co ty. Widać po twoich wulgaryzmach że się pogubiłeś i potrzebujesz pomocy a jeśli nie to lepiej zamilcz.
Kolesie
Kolesie 16.11.2017, 17:05
Twoi kumple nie lepsi, kradną w białych rękawiczkach
On widzi Polskę przez szkło kontaktowe w TVN
On widzi Polskę przez szkło kontaktowe w TVN 13.11.2017, 21:11
Prześmiewca karastrofy smoleńskiej i wróg Prawa I Sprawiedliwości.. No ale do Złotowa pasuje jak ulał. Tutaj czas się zatrzymał i Złotów też jest wrogiem PIS co widać szczególnie ma tej stronie. Cóż przykład idzie z góry. Wszyscy widzimy jakie władze rakie zaproszenia.
Zlotow
Zlotow 14.11.2017, 17:33
Większość ludzi popiera to o czym mówi i co tworzy stąd zainteresowanie, nie rozumiem co może być w tym dziwnego
ZLK
ZLK 13.11.2017, 22:55
Panie Krzysztofie, prowadź!!! Bardzo lubię!

Pozostałe