Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Sukcesy naszych ekologów

  • 11.11.2017, 01:21
Sukcesy naszych ekologów
Sala sesyjna Starostwa Powiatowego w Pile po raz kolejny stała się we wtorek (7 listopada) areną ekologicznych zmagań.

Do rywalizacji w ponadpowiatowym etapie jubileuszowej, dziesiątej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski tradycyjnie przystąpili reprezentanci pięciu powiatów: złotowskiego, chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, wągrowieckiego i pilskiego. Uczniowie konkurowali w trzech kategoriach: szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.

Reprezentanci Złotowszczyzny - zwycięzcy etapu powiatowego - przygotowali się do olimpiady sumiennie, a świadczą o tym prezentowane poniżej wyniki.

Pierwsze miejsce w kategorii klas gimnazjalnych wywalczyła Agata Rafałowicz (Szkoła Podstawowa w Sypniewie – klasy gimnazjalne). Tuż za nią, tj. na pozycji drugiej, znalazł się Łukasz Herbuś (Szkoła Podstawowa w Lipce – oddziały gimnazjalne).

W przypadku szkół ponadgimnazjalnych najlepiej wypadł Stanisław Grabowski. Uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie zdobył drugie miejsce. Na wyróżnienia zapracowali zaś inni uczniowie złotowskiego „Ogólniaka”: Joanna Szczęśniak i Maciej Bieluszko.

Gratulujemy!

Uroczyste podsumowanie Olimpiady połączone z wręczeniem nagród odbędzie się w Pile 24 listopada.

Fot. Starostwo Powiatowe w Pile

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ninka
Ninka 11.11.2017, 10:45
Gratulacje.

Pozostałe