Wtorek, 24.04.2018, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Sukcesy naszych ekologów

Sukcesy naszych ekologów
Sala sesyjna Starostwa Powiatowego w Pile po raz kolejny stała się we wtorek (7 listopada) areną ekologicznych zmagań.

Do rywalizacji w ponadpowiatowym etapie jubileuszowej, dziesiątej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski tradycyjnie przystąpili reprezentanci pięciu powiatów: złotowskiego, chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, wągrowieckiego i pilskiego. Uczniowie konkurowali w trzech kategoriach: szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Reprezentanci Złotowszczyzny - zwycięzcy etapu powiatowego - przygotowali się do olimpiady sumiennie, a świadczą o tym prezentowane poniżej wyniki.

Pierwsze miejsce w kategorii klas gimnazjalnych wywalczyła Agata Rafałowicz (Szkoła Podstawowa w Sypniewie – klasy gimnazjalne). Tuż za nią, tj. na pozycji drugiej, znalazł się Łukasz Herbuś (Szkoła Podstawowa w Lipce – oddziały gimnazjalne).

W przypadku szkół ponadgimnazjalnych najlepiej wypadł Stanisław Grabowski. Uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie zdobył drugie miejsce. Na wyróżnienia zapracowali zaś inni uczniowie złotowskiego „Ogólniaka”: Joanna Szczęśniak i Maciej Bieluszko.

Gratulujemy!

Uroczyste podsumowanie Olimpiady połączone z wręczeniem nagród odbędzie się w Pile 24 listopada.

Fot. Starostwo Powiatowe w Pile

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ninka
Ninka 11.11.2017, 10:45
Gratulacje.

Pozostałe