Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Kosma Kołodziej - mistrz ulotnych chwil

  • 10.11.2017, 18:23 (aktualizacja 10.11.2017 19:51)
Kosma Kołodziej - mistrz ulotnych chwil
Dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Złotowie miał miejsce wernisaż wystawy fotograficznej Kosmy Kołodzieja, złotowianina, który od kilku lat mieszka w Bydgoszczy

Kosma w Bydgoszczy mieszka od siedmiu lat, od dwóch lat jest doktorantem w katedrze neuropsychologii klinicznej Collegium Medicum w Bydgoszczy, gdzie wcześniej 5 lat studiował. Jego codzienność, oprócz edukacji, to szerokie spektrum rozmaitych działań, że wymienić tylko występy w amatorskich teatrach, działalność w fundacji Złotowianka.

Jego hobby jest fotografia i pokłosie tej pasji można obejrzeć na wystawie w MBP. Wiele ciepłych słów na temat swojego niedawnego podopiecznego wypowiedziała nauczycielka Magdalena Wacyk, zresztą wszystkie wypowiedzi pod adresem autora wystawy były pełne podziwu i uznania. Podkreślano przy tym, że Kosma to człowiek bardzo wrażliwy, czuły, chętny do pomocy i.. świetnie sobie radzący daleko od domu rodzinnego.

Na wystawie są zdjęcia z przestrzeni 10 lat, także te wykonywane w Złotowie. Wystawa i album wydany na tę okoliczność miały swoją premierę w Bydgoszczy, z racji tego, że Kosma otrzymał niedawno miejskie stypendium artystyczne - przeznaczone na ten cel.

Wernisaż uświetniła grą na skrzypcach Sara Kisiel.

(jj)

 

Zdjęcia (32)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe