Poniedziałek, 20.11.2017, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Zaproszenie na obchody

Zaproszenie na obchody
99. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę - Złotów, Jastrowie, Lipka, Krajenka

Program obchodów w Złotowie:

Jastrowie:

 

W Lipce:

Krajenka:

Burmistrz Gminy i Miasta Krajenka, Ksiądz Proboszcz Parafii pw. św. Anny w Krajence oraz Krajeński Ośrodek Kultury zapraszają mieszkańców Gminy i Miasta Krajenka do uczestnictwa w obchodach Święta Niepodległości - 11 listopada 2017r.

Plan obchodów przedstawia się następująco:
11:45 Plac Jana Pawła II ul. Winiary - złożenie kwiatów, uroczysty przemarsz do kościoła św. Józefa
12:00 Msza św. w kościele św. Józefa. Po mszy złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą ofiary wojen i prześladowań (przed budynkiem KOK)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ss
ss 11.11.2017, 01:16
obecna władza w kraju zupełnie mi to święto obrzydziła
Do ss
Do ss 11.11.2017, 10:58
Do czego pijesz. Wolałbyś aby u władzy była komunistyczna lewica i wtedy było by ok. Otórz oni przez 60 lat nie uznawali tego święta będąc wrogiem polskich patriotów. Coś z tobą nie tak ale na pocieszenie podpowiem ci że u nas na każdym szvzeblu nadal rządzą komuniści i to oni organizują imrezy związane z tym świętem a nie rząd czy PIS.
W demokracji czy też nie komunista zawsze mówi to co chce
W demokracji czy też nie komunista zawsze mówi to co chce 10.11.2017, 22:41
Teraz będzie inaczej niż co roku. Jutro zaraz po oklepanych przemowach przez wiecznych i zagorzałych obrońców komunizmu pod popiersiem I. Paderewskiego ci , którzy przybędą tam z musu dla niepoznaki będą mogli się ukryć pod wielkim stalowym namiotem. Widać ktoś przewidujący zezwolił na postawienie tego pięknego obiektu na placu reprezentacyjnym. Tego jeszcze tam nie było.
Pomocy
Pomocy 10.11.2017, 12:42
Swięto świętem ,ale neo niewolnictwo ma sie dobrze i to w Złotowie !! W
drukarni AMCOR pracownicy - niewolnicy zmuszani są do pracy ponad siły tj po 12 godzin od 18 do 6 rano w świątek piątek niedziele święta !!!!!!!!!!!!!!Gdzie jest inspekcja pracy gdzie !!!Niewolnicy tej australijskiej firmy , fizycznie i psychicznie już nie wytrzymują !!!!!Pomocy !!!!Byli pracownicy- niewolnicy.
nalezysie
nalezysie 10.11.2017, 10:44
Święto Niepodległości to dla każdego Polaka najważniejszy dzień w roku i musimy to uczcic.Dumni jestesmy,że Józef Piłsudski dał nam wolność i Polska po 123 latach niewoli,znów mogła znaleźć się na mapach świata.
Może by tak postawić Pomnik J.Piłsudskiemu na miejscu zbużonej przez Niemców synagogi bo to popiersie nie jest adekwatne do zasług wybitnego Polaka.Dofinansowanie z Min.kultury dostlibysmy dla miasta na pomnik.
Więcej umiaru
Więcej umiaru 10.11.2017, 14:41
Nikt nam wolności nie dał. Przez lata i pokolenia sami ją sobie wywalczyliśmy. Teraz robimy wszystko aby ją utrzymać i mimo wszystko nadal walczymy o pełną wolność. Święto ważne ale bardzo rozdrobnione wśród społeczeństwa które chołubi różnych bohaterów. Jedno co mnie uderza to to że w tej dziewięćdziesiątej dziewiątej rocznicy mieści się okres sześciesięciu lat wolności komunistycznej.
Brawo dla autora ,,Więcej umiaru"
Brawo dla autora ,,Więcej umiaru" 10.11.2017, 22:20
Prawda, to samo po 21-szej w przemówieniu pod pomnikiem J. Piłsudskiego powiedział premier J. Kaczyński. Dobra Zmiana doprowadzi polaków do prawdzowej wolności społecznej, gospodarczo technicznej i finansowej. Komuniści mogą się pieklić ale tego walca nikt nie zatrzyma.
Tak myślę
Tak myślę 10.11.2017, 10:11
5 listopada już był.

Pozostałe