Niedziela, 21.01.2018, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Złotów w Pruszkowie

Złotów w Pruszkowie
Na welodromie w Pruszkowie odbywały się zawody Pucharu Świata w kolarstwie torowym. Reprezentantów Polski dopingowali złotowianie!

Złotowianin Cyryl Szweda, dyrektor marketingu i PR w Polskim Związku Kolarskim, przysłał nam zdjęcia z pruszkowskiego welodromu, gdzie odbywały się zawody Pucharu Świata w kolarstwie torowym. Zdjęcia przedstawiają startujących kolarzy z flagą Polski z napisem Złotów w tle. To dowód, ze naszych reprezentantów dopingowali kibice z naszego miasta i regionu! Złotowska flaga bywała już na meczach piłkarskich, siatkarskich, zawodach skoczków narciarskich, czy turniejach żużlowych! To świetna promocja naszego miasta!

Puchar Świata był największą imprezą na pruszkowskim welodromie od mistrzostw Europy w 2010 roku. Kolejna okazja do dopingowania kolarzy za dwa lata, gdy Polska zorganizuje mistrzostwa świata. I wtedy z pewnością ponownie trafią tam złotowscy sympatycy kolarstwa!

(jj) Dziękujemy panu dyrektorowi za zdjęcia!

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Karol
Karol 7.11.2017, 11:21
Oczywiście to ja kibicowałem tam 3 dni, dziadek Karol.

Pozostałe