Poniedziałek, 23.04.2018, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Złotów w Pruszkowie

Złotów w Pruszkowie
Na welodromie w Pruszkowie odbywały się zawody Pucharu Świata w kolarstwie torowym. Reprezentantów Polski dopingowali złotowianie!

Złotowianin Cyryl Szweda, dyrektor marketingu i PR w Polskim Związku Kolarskim, przysłał nam zdjęcia z pruszkowskiego welodromu, gdzie odbywały się zawody Pucharu Świata w kolarstwie torowym. Zdjęcia przedstawiają startujących kolarzy z flagą Polski z napisem Złotów w tle. To dowód, ze naszych reprezentantów dopingowali kibice z naszego miasta i regionu! Złotowska flaga bywała już na meczach piłkarskich, siatkarskich, zawodach skoczków narciarskich, czy turniejach żużlowych! To świetna promocja naszego miasta!

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Puchar Świata był największą imprezą na pruszkowskim welodromie od mistrzostw Europy w 2010 roku. Kolejna okazja do dopingowania kolarzy za dwa lata, gdy Polska zorganizuje mistrzostwa świata. I wtedy z pewnością ponownie trafią tam złotowscy sympatycy kolarstwa!

(jj) Dziękujemy panu dyrektorowi za zdjęcia!

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Karol
Karol 7.11.2017, 11:21
Oczywiście to ja kibicowałem tam 3 dni, dziadek Karol.

Pozostałe