Poniedziałek, 20.11.2017, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Apartamenty Skarpa - inwestycja coraz bliżej finalizacji!

Apartamenty Skarpa - inwestycja coraz bliżej finalizacji!
W minionym roku ruszyła nowa inwestycja w Złotowie, której przedmiotem są nowoczesne Apartamenty Skarpa. Cieszyć może fakt, że jak na razie wszelkie prace idą zgodnie z założonym planem. Jeśli nic w tej kwestii nie ulegnie zmianie, to pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do swoich mieszkań już we wrześniu przyszłego roku.

Chociaż budynek wielorodzinny jest jeszcze w trakcie realizacji (na ten moment wykonano prawie stan surowy), to już wzbudza ogromne zainteresowanie przyszłych nabywców. To powoduje, że pula wolnych mieszkań kurczy się z tygodnia na tydzień.

Warto przypomnieć, że Apartamenty Skarpa to inwestycja, która zakłada powstanie 33 mieszkań, 8 garaży, 12 miejsc parkingowych w hali garażowej i 13 miejsc postojowych. Nowo budowane nieruchomości będą znajdować się na początku ulicy Chojnickiej. Ciekawostką jest fakt, że nazwa inwestycji pochodzi po części od... znajdującej się tam skarpy. Nieruchomość powstaje na działce o powierzchni ponad 2000m2. Do całej zabudowy mają natomiast prowadzić dwa wejścia. Jedno od drogi dojazdowej, a drugie od wspomnianej już ulicy Chojnickiej. Inwestycja - która krok po kroku zbliża się do mety - ma charakteryzować się dużą nowoczesnością i funkcjonalnością. Mieszkańcy będą mogli korzystać między innymi z windy i posługiwać się tylko jednym kluczem, który będzie otwierał własne oraz wspólne zamki.

Projektanci nie zapomnieli też o osobach niepełnosprawnych. Trzeba podkreślić, że wszystkie mieszkania, a także część parkingów, są do nich w 100% przystosowane. Obecnie wokół nieruchomości nie brakuje terenów zielonych, których jeszcze przybędzie. W okolicy budynku będą bowiem znajdowały się nowe trawniki oraz rośliny. Warty podkreślenia jest brak zabudowy od strony południowej oraz zachodniej nieruchomości, co daje poczucie intymności oraz przestrzeni. Próżno szukać w Złotowie nowych inwestycji, które też mogą to zagwarantować.

Należy zaznaczyć, że inwestycja jest realizowana przez firmę Atrium S.C. - Stanisław Wojtuń, Eligiusz Sawicki. To znane i cenione przedsiębiorstwo, które ma już blisko 20 letnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Firma zajmie się również zarządzaniem wybudowaną nieruchomością (tak samo, jak miało to miejsce przy poprzednich projektach). To gwarant tego, że mieszkania będą cechowały się wysokim standardem. Nie może zatem dziwić, że Apartamenty Skarpa cieszą się coraz większą popularnością. Nie brakuje chętnych, którzy właśnie z tą inwestycją wiążą swoje plany na przyszłość. Szczególnie, że kwalifikuje się ona do - kończącego się w 2018 roku - programu „Mieszkanie dla Młodych", który umożliwia kupienie własnej nieruchomości na bardzo atrakcyjnych warunkach. To oznacza, że osoby, które są zainteresowane tym projektem powinny relatywnie szybko podjąć decyzję – w innym wypadku może bowiem zabraknąć wolnych mieszkań do nabycia. Przed dokonaniem tego kroku warto odwiedzić stronę

http://apartamenty-skarpa.pl/portfolio/apartamenty-skarpa-galeria/

Można tutaj obejrzeć postępy prac związane z tą nowoczesną i błyskawicznie powstającą inwestycją.

 

Zdjęcia przedstawiają wizualizację obiektu Apartamenty Skarpa: 

- rzut na ogrody

- rzut ze szczytu na ogrody

- widok na garaże + parking

- rzut ze szczytu na parking

 

contact contact

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Reniuta
Reniuta 11.11.2017, 00:37
Gdzież ma się znajdować ten piękny budynek?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 9.11.2017, 12:27
I jaka w tym zasługa burmistrza. Łatwo jest podszywać soę pod dokonania innych. Nie zasadne jest nazywanie tej budowy jako inwestycji Złotowa. Ona przypisana jest konkretnym inwestorom dla których reklama jest potrzebna ale w przyzwoitej formule a nie z podtekstem.
Pomocy
Pomocy 9.11.2017, 11:48
A w drukarni AMCOR w Złotowie zmusza się pracowników do niewolniczej pracy !!! Po 12 godzin dziennie tj od 18 godz. do 6 rano soboty ,niedziele święta !!!! Gdzie jest inspekcja pracy ?, gdzie jest ludzka przyzwoitość pomocy !!!My pracownicy nie dajemy już rady,ani fizycznie oraz psychicznie POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uważajchłopie
uważajchłopie 9.11.2017, 16:33
Zwolnij się i idz do Policji bo przyjmują ,możesz tez iść do wojska na zawodowego ,tez przyjmują w Pile.
takie pisanie i szkalowanie na Forach jest karalne.Uwazaj jak dostaniesz wezwanie do Sądu o odszkodowanie dla nich 10.000zł.Dzis to nie zarty !!! Nie tedy droga.Powinienes isc do Państwowej Inspekcji Pracy i złożyć tam skargę na nich a publiczne szkalowanie kogoś jest karalne.MZUK do sprzatania ulic też szuka pracowników.
Ja nie ganię a współczuję
Ja nie ganię a współczuję 9.11.2017, 19:22
Mądralo jak jesteś taki mobilny to załatw tym pracownikom inną dobrze płatną pracę. A tak wogóle to nic nie rozumiesz. Przecież tu nikt nie narzeka na wykonywany zawód lecz na wyzysk i łamanie praw pracowniczych. Poza tym taka sytuacja na naszym ubogim padole powiatowym występuje nagminnie i to bez jakichkolwiek kpntroli. Myślę że taka mądrala jak ty to nadawała by się właśnie do policji gdyż zastraszanie masz we krwi. Jak widać z komeomentarza nie wynika że ktoś kogoś szkaluje. To raczej jest desperackie wołanie o pomoc. Ciekawe czy odpowiednie urzędy mają w sobie tyle empati, która pozwoli odpowiednim osobom przyjrzeć się podniesionej sprawie. Tym bardziej że PIP jest strukturą martwą w tych sprawach.
Paweł
Paweł 6.11.2017, 23:16
Inwestycje coraz bliżej terenów gminnych. Złotów już zaczyma wchodzić w gminę.Roni się ciasno.
pomyśl i policz
pomyśl i policz 6.11.2017, 20:16
Jeśli dwoje 25latków pracuje to można wziąć kredyt i mieszkając w nowym,spłacać kredyt ale jeszcze zabezpieczenie na wypadek,gdyby jedno utraciło na trzy miesiace prace to rodzice musieliby pożyczycBank nie daje kredytów bez ślubu-to bezprawie ponieważ konkubinat liczy się w/g prawa tak samo jak małżeństwo.
Młodym osobom nie opłaci się wynajmować mieszkania prywatnie w starych zasobach bo jest dużo większa opłata niż wynosi rata kredytu w banku no i ma się już swoje mieszkanie.Gorzej z samotnymi.
Rzeczywiście pomyśl
Rzeczywiście pomyśl 9.11.2017, 16:39
Pomyśl: Jeśli dwoje pracuje to aby otrzymaćlredyt na nowe mieszkanie w cenie 220 tyś złotych muszą mieć stałą pracę i dochody ponad 4tyś netto. Ilu w Złotowie takich jest z młodych co psiągają takie dochody. Poza tym konkubinat jakbyś nie obracał to małżeństwem jeszcze nie jest. Natomiast co do samotnych to taka osoba chcąc otrzymać kredyt na mieszkanie 190 tyś musi mieć dochody 2500 zł netto i też stałą pracę.
Stary bankowiec
Stary bankowiec 7.11.2017, 07:14
Udzielenie kredytu nie zależy od stanu cywilnego, tylko od tzw. zdolności kredytowej. Wpływa na nią wiele czynników, z których najważniejszymi są rodzaj i czas zatrudnienia, wysokość otrzymywanego wynagrodzenia/emerytury/renty, posiadane zobowiązania, no i oczywiście wiek. Nie są to wszystkie kryteria brane pod uwagę. Zgodzę się z przedmówcą, że lepiej spłacać "swoje", niż płacić miesięczny czynsz dzierżawny. Bank nie interesuje kto bierze kredyt, ale kto będzie go spłacał, Jeżeli młodzi (zakochani) w konkubinacie decydują się na wspólny kredyt, to muszą wiedzieć, że zobowiązanie pozostanie, niezależnie czy ich związek przetrwa, czy się rozpadnie. Uważam jednak, że warto udać się do banku i pomyśleć o zakupie własnego m.
Jan
Jan 6.11.2017, 20:27
Owszem, konkubinat liczy się jak małżeństwo jednak nie "na gębę". Konkubinat trzeba zarejestrować, usankcjonować prawnie. Nikt nie da kasy parze, która tylko MÓWI, ze są razem.
Ewa
Ewa 6.11.2017, 19:20
Wejść można, ale utrzymać poziom Spółki ATRIUM trzeba. A to już trudniejsze, bo każdy chce jak najwięcej zarobić i nie koniecznie patrzy na jakość. Mieszkam w zasobach pp. Wojtunia i Sawickiego, polecam
ddd
ddd 6.11.2017, 19:16
przejezdzam tamtedy czesto, zastanawialem sie co to za budynek. fajnie ze cos sie dzieje, jak widac zapotrzebowanie na nowe mieszkania caly czas rosnie, nic tylko wejsc w deweloperke
Budowlaniec
Budowlaniec 6.11.2017, 20:31
I to mnie dziwi! W Złotowie buduje się obecnie naprawdę sporo mieszkań - to opisane, Dworzaczka, Drzymały, Al. Piasta, niebawem Pogodna. To dużo więcej niż w podobnych miastach jak Wałcz, Chodzież czy Trzcianka, Czarnków.
Mok
Mok 11.11.2017, 00:40
Tylko kto to kupi?

Pozostałe