Sobota, 22.09.2018, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Marszałek w Krajence

  • 9.10.2017, 13:08 (aktualizacja 09.10.2017 14:36)
  • Janusz Justyna
Marszałek w Krajence
W poniedziałek 9 października 2017 roku, do Krajenki przyjechał w towarzystwie starosty złotowskiego Ryszarda Goławskiego Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski.

Celem wizyty były kwestie inwestycji realizowanych w gminie i mieście Krajenka, z udziałem środków finansowych z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Warto więc przypomnieć jakie to inwestycje z dotacjami wojewódzkich samorząd lokalny zrealizował w minionym roku. Zmodernizowano drogę w Podróżnej, drogę Pogórze-Tarnówczyn oraz drogi w Głubczynie i w Paruszce. Przebudowano też ulicę Górną w Skórce oraz ulice: Działkową i Okrężną w Krajence. Ponadto wyremontowano świetlicę wiejską w Paruszce oraz wybudowano siłownię zewnętrzną w Śmiardowie Kraj. Obecnie prowadzi się termomodernizację Przedszkola w Krajence, a także modernizuje się boiska szkolnego w Głubczynie i boiska szkolnego w Krajence, przy ul. Bydgoskiej (w przyszłym roku będzie przebudowane boisko szkolne w Krajence, przy ul. Polańskiego).

Natomiast w najbliższym czasie rozpocznie się przebudowa stacji uzdatniania wody w Skórce oraz rozbudowa Przedszkola w Skórce.

(red.)

Waldemar Kujawa

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adrain
Adrain 10.10.2017, 19:50
W zeszłym tygodniu odwiedził mnie kuzyn z Nowej Zelandii - też bardzo ciekawy temat
Złotowianin
Złotowianin 10.10.2017, 07:58
Starosto !!! Kiedy chodnik do Klukowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To co się dzieje na drodze Blękwit - Klukowo to walka o życie jasne !!!!!!Czy tak jak w Skórce musi zginąć człowiek żeby dotarło to do włodarzy o konieczności ułożenia chodnika.
Joda
Joda 9.10.2017, 21:47
Przyjechał kolega Goławskiego, zapozowali do wspólnego zdjęcia, zjedli obiadek, a co z tego wynika dla społeczeństwa? Nic. Czy długi powiatu zmalały? Nie. Jeszcze rok panowie będziecie żerować na urzędowych stołkach za pieniądze podatników. po was obejmą władzę ludzie czynu
pytam
pytam 9.10.2017, 15:58
Krajenka teraz nareszcie odżyła.Ma dobre kierownictwo to dlatego jedna inwestycja za drugą a mieszkańcy się cieszą.Żeby wszędzie tak było panie Starosto Goławski,w całym powiecie złotowskim !!! A dlaczego tak nie jest ?
cba
cba 9.10.2017, 15:52
To ten marszałek którym interesowało się CBA?
zagruby
zagruby 9.10.2017, 16:36
a w tej kurtce chińskiej wygląda jak kierowca autobusu.Wstyd.
Pit
Pit 11.10.2017, 17:07
Ha ha ha To samo miałem pisać, kasę doi nie małą, a na płaszczyk nie stać chyba że akurat wyskoczył z domu jak zobaczył gości przed domem bo to fota chyba w rejonie ul Działkowej

Pozostałe