Poniedziałek, 24.09.2018, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Goście z Gifhorn

  • 7.10.2017, 14:09
  • Janusz Justyna
Goście z Gifhorn
Powiat złotowski wart jest poznania. Doskonale świadczy o tym trwająca od wczoraj wizyta niemieckiej delegacji z partnerskiego powiatu Gifhorn.

Dziewięcioosobowa grupa - członkowie partii Zielonych - w pierwszej kolejności odwiedzili dziś Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Złotowie, gdzie przyjął ich asp. Krzysztof Waldowski. W trakcie tej wizyty mieli oni okazję zobaczyć Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego, punkt alarmowo-dyspozycyjny Lasów Państwowych i samą JRG. Ponadto strażacy z pierwszej zmiany, przy komentarzu asp. Waldowskiego, zaprezentowali swoim gościom sprzęt, jakim dysponuje jednostka. Padło wiele pytań - delegacja była żywo zainteresowana organizacją i zakresem działalności polskiej Państwowej Straży Pożarnej (również Ochotniczej Straży Pożarnej), a także wymaganiami dotyczącymi wyszkolenia strażaków.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Dziękujemy Komendantowi Powiatowemu PSP w Złotowie kpt. Jarosławowi Kołakowi za możliwość odwiedzenia Jednostki, dziękujemy też jego zastępcy - bryg. Leszkowi Wójcikowi, który osobiście spotkał się dziś z gośćmi z Niemiec.

(jj), fot. i info: P. Kajewska

Janusz Justyna

Zdjęcia (18)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Les
Les 8.10.2017, 20:05
A zieloni zza Odry to wiedzą , że Herr Landrat to jager ?
pogody
pogody 7.10.2017, 15:49
Witajcie sąsiedzi.Życzę miłego pobytu w Złotowie.Pogodę mamy jak w Anglii ale czasami wyjrzy słońce.Niech wszędzie Wam świeci słońce.
Ttutejszy
Ttutejszy 7.10.2017, 14:38
Ja ja gut nemcy, zielone PSL. Polaki nedobre zacofane.
do Ttutejszy
do Ttutejszy 7.10.2017, 18:01
No ty z pewnością jesteś zacofany :)

Pozostałe