Wtorek, 17.10.2017, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

Czarne parasolki na ulicach miasta

Czarne parasolki na ulicach miasta
Dzisiaj od godz. 17.00 w Złotowie miał miejsce Marsz Czarnych Parasolek

Do udziału w marszu zaproszono przede wszystkim kobiety, ale także mężczyzn. Zapraszano ludzi, dla których ważna jest samorządność, wolność, prawo kobiet do samostanowienia o sobie, przyszłość naszych dzieci. Marsz w Złotowie był aktem solidarności ze wszystkimi kobietami w całym kraju. Marsz ruszył spod gmachu starostwa powiatowego, a zakończył się pod ratuszem.

W trakcie marszu niesiono transparenty oraz wznoszono hasła związane z demokracją. Panie wyjaśniły, że w żadnym przypadku nie popierają aborcji, ale chcą, aby każda kobieta miała prawo do samodzielnej decyzji. - To my nosimy dziecko w sobie, wychowujemy do końca naszych dni, a ojcowie bardzo często nie podejmują się opieki, szczególnie, gdy dziecko okazuje się bardzo chore.

We wtorek 10 października, w Magazynie Bistro odbędzie się zebranie założycielskie Stowarzyszenia Demokratyczny Złotów, początek  o godz. 19.00.

(jj)

 

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

avral-palindrom
avral-palindrom 6.10.2017, 19:27
Rozumiem, że te parasolki służyły do zakrywania twarzy?
maniek
maniek 6.10.2017, 00:56
Pani Kasia mnie kiedyś franca uczyła
Huha
Huha 4.10.2017, 23:39
Tu piszą negatywnie tylko chłopy, którym baby nie dają. Frustracja
do Huha
do Huha 5.10.2017, 09:11
No tak wy dajecie wasze chłopy biorą a potem czarne parasolki i pod UM. To chore.
Halina
Halina 4.10.2017, 22:57
Do mężczyzn co tu komentują :
ZALICZYĆ-możecie egzamin
POSUNĄĆ-możecie krzesło
PRZELECIEĆ-możecie sie sami
BZYKAĆ-może pszczoła
aPUKNĄĆ-możecie się w czoło.

Własnie z takimi kobiety nie chcą ciąży !!!
Jagoda do Halina
Jagoda do Halina 5.10.2017, 09:21
Jeżeli tacy są wasi faceci to odejdźcie, weźcie rozwód, porzućcie konkubinaty, macie do tego pełne prawo i nie narzucjacie większości kobiet wasze fenaberie. Poza tym nikt was nie zmusza do spółkowania z każdym, którego cech charakteru nie znacie a później za wasze samodzielne decyzje obwiniacie innych.
staryc ***
staryc *** 4.10.2017, 15:08
*** jest kobietą
Umbrella
Umbrella 4.10.2017, 11:40
500land - to jest nazwa kraju nad Wisłą
dlatego
dlatego 4.10.2017, 11:27
Brawa dla odwaznych,wykształconych Pań i Panów.Dlaczego nie poszli na Marsz Czarnych Parasolek ci rodzice co ciagle stoją na ulicach i żebrzą pieniądze na kalekie dzieci ?Lub na FB proszą o pieniądze.
Dlaczego państwo nie daje im wsparcia? ten protest w całym kraju i za granicą jest właśnie dlatego,że urodzone ,kalekie dzieci są bez wsparcia NFZ-państwa ,
Troll
Troll 4.10.2017, 07:34
Ale mamy duzo pisowców wsrod normalnych ludzi.po Polsce jest juz
My Naród
My Naród 4.10.2017, 17:06
POmyje do szamba tam wasze miejsce !!!! Wystarczy nie kraść jasne !!!
język za zębami trzymaj
język za zębami trzymaj 4.10.2017, 23:15
za obraźliwe treści 50 milionów kary w berlinie -podaje Onet.
My Naród
My Naród 5.10.2017, 17:32
Onet - niemiecka strona internetowa wydawana w Polsce przez folksdojczów . Żadna wiarygodność jasne !!
Xxz
Xxz 5.10.2017, 09:23
Proszę do ,,berlina,, i do rpboty. Decyzja należy do ciebie.
podpis
podpis 4.10.2017, 21:56
Liczba uprawnionych do głosowania 30 milionów 629 tysięcy 150
Liczba głosów ważnych 15 milionów 200 tysięcy 671
Frekwencja w Polsce 50.92%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (liczba wyborców głosujących na PIS - 5 milionów 711 tysięcy 687 wyborców to jest 37.58 %)
Jak to jest WIĘKSZOŚĆ? Ordynacja jest dla polityków, nie dla wybierających.
Precz z komuną
Precz z komuną 3.10.2017, 21:29
Nagle na protesty się starcom wzięło, zajęcia w domu nie mają czy jak?
Jak widzialam to ustawianie wszystkich do zdjęć to śmiać się zaczęłam bo przestawiali ich jak przedszkolaków. Pani stanie tu a pan moze tu... a jednak nie, niech pani przejdzie tam a tamta pani tu..
Komuś sie sie trasznie nudzi i ustawia jakieś smieszne protesty a ludzie lezą i nie wiedzą nawet o co chodzi i przeciwko czemu protestuj,aby na zdjeciu być. Sławy szukaja jak ci redaktorzy chyba. WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD MI ZA TYCH LEWYCH LUDZI !!!
Police
Police 4.10.2017, 23:17
dla precz z komuną kara wysokiej grzywny .
My Naród
My Naród 11.10.2017, 07:20
Dobry komunista to martwy komunista !!
podpis
podpis 4.10.2017, 21:57
Liczba uprawnionych do głosowania 30 milionów 629 tysięcy 150
Liczba głosów ważnych 15 milionów 200 tysięcy 671
Frekwencja w Polsce 50.92%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (liczba wyborców głosujących na PIS - 5 milionów 711 tysięcy 687 wyborców to jest 37.58 %)
Jaka to jest WIĘKSZOŚĆ? Ordynacja jest dla polityków, nie dla wybierających.
He, he
He, he 4.10.2017, 00:48
Kto kogo ustawiał? Idiotka, kłamczucha
do kretynki
do kretynki 4.10.2017, 10:55
do"precz z komuną" Żal ci ,że jesteś nieudacznikiem i stara jesteś a innych krytykujesz.W Wolnym kraju kazdy może robic co chce.Czy mi ci zabraniamy chodzic do kościoła i podrywać księży.Odwal sie babo wstretna od nas bo jesteś nikim.Żal.
My Naród
My Naród 4.10.2017, 17:10
Za POstkomuny Kazdy nie mógł kraść . Kradli tylko SBecy, SLDowcy PZLowcy, a pospulstwo do niewolniczej pracy jasne !!
podpis
podpis 4.10.2017, 21:57
Liczba uprawnionych do głosowania 30 milionów 629 tysięcy 150
Liczba głosów ważnych 15 milionów 200 tysięcy 671
Frekwencja w Polsce 50.92%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (liczba wyborców głosujących na PIS - 5 milionów 711 tysięcy 687 wyborców to jest 37.58 %)
Jaka to jest WIĘKSZOŚĆ? Ordynacja jest dla polityków, nie dla wybierających.
Dżej
Dżej 4.10.2017, 09:05
Oj Janek, Janek...
Matka trójki dzieci
Matka trójki dzieci 3.10.2017, 21:11
Ło matko zachodzę w głowę myśląc co też wam zrobił ten burmistrz. Musicie być bardzo pokrzywdzone skoro szturmujecie urząd miasta, kryjąc się pod czarnymi parasolkami. Myślę, myślę i nadal nie wiem o co chodzi. Czyżbyście korzystając z równego prawa,
wszystkie byly w ciąży i nie możecie się z tym pogodzić. Przecież to nie przestępstwo dlatego nie musicie się bać, nadal będziecie wolne.
och aaaaach mocniej
och aaaaach mocniej 3.10.2017, 20:44
Powaby seniorek
bycKobietą
bycKobietą 4.10.2017, 11:07
Seniorki sa piękne i maja 15lat młodszych partnerów.haha.
też senior
też senior 5.10.2017, 10:35
Czy zawodnik z foto nr 11 do radę ukochać wszystkie uczestniczki protestu?
och
och 4.10.2017, 13:09
Ooo to koneserzy
koneser
koneser 4.10.2017, 22:11
Dojrzała kobieta jest jak wino.Im starsze tym lepsze. Wiem coś o tym i nie trzeba zabezpieczeń.
on też koneser
on też koneser 4.10.2017, 23:20
we Francji Macron też jest tego zdania dlatego ma żonę starszą o 26 lat.
Obserwator
Obserwator 3.10.2017, 20:14
Bezmyślne lemingi wylazły na ulicę. Żałosne.
splywac@
splywac@ 4.10.2017, 10:58
obserwator idz do kościoła i do komuni bo tylko tacy krytykują innych.
ili
ili 3.10.2017, 19:56
Marsz w słusznej sprawie.
GŁUPOTA też jest kobietą
GŁUPOTA też jest kobietą 3.10.2017, 20:58
No nie w wiem, w Chinach jeden ukrywał się jeszcze w zeszłym roku przed II Wojną światową bo nikt go nie powiadomił że się zakończyła. Tam to był jeden ale my Chiny bijemy na głowę bowiem u nas tyle osób idzie w marszu bo nie wie że Polska już od 27 lat jest wolnym krajem. Jeśli chodzi o wasze fenaberie nibykobiety to wy zróbcie sobie same dzieci bez jakiegokolwiek udziału mężczyzny. Mogę wam zagwarantować że problemu z niechcianą ciążą mieć nie będziecie a wolni to już jesteście jak padający liść na wietrze.
choryjestes
choryjestes 4.10.2017, 11:01
do powyżej.Tobie pijak zrobił dziecko i sie cieszysz albo koscielny.80% facetów to impotenci i z czym do ludu !!!
Do choryjesteś
Do choryjesteś 4.10.2017, 18:26
Ty o co ci wogóle chodzi bo jeśli tylko o pieprzenie to czym prędzej ***j do burdelu tam przychodzą sami maso oni cię zadowolą. Urząd nic wam na impotencję facetów nie pomoże. Nie rozumiem z jednej stony boicie się ciąży z drugiej narzekacie na impotencje facetów a także na pijaków czy kler. Przecież jeżeli was kontakt z tym środowiskiem nie dotyczy to w czym problem. Wszystko wskazuje na shizofrenię, wy chyba same nie wiecie czego chcecie. Widać że wasze dusze chorują ale jak można po twoim wpisie sądzić to napewno wyszydzany przez was kler wam nie pomoże.
nawet wiedza co jet w burdelach
nawet wiedza co jet w burdelach 4.10.2017, 22:17
do powyżej.wiemy,że kler nam nie pomoże bo woli ministrantów.Ksieżulku.
Do wiedzącej co jest w burdelu
Do wiedzącej co jest w burdelu 4.10.2017, 22:50
Skoro tak, to przecież idiotko nic wam nie grozi. Spokojnie usiądź i pomyśl o co ci chodzi bo teraz masz pretensje że kler ciebie nie chce. No nie poplątanie z pomieszaniem i jak tu znaleźć usprawiedliwienie dla waszego marszu na urząd.
My Naród
My Naród 3.10.2017, 18:50
No i wszystko jasne !! Soros lewacki hochsztapler , sponsorował pseudo"czarny protest"i polskie feministki brrrrrrrrrrrrrr .Milion zł tyle wydał na te chłopobaby .
podpis
podpis 4.10.2017, 21:58
Liczba uprawnionych do głosowania 30 milionów 629 tysięcy 150
Liczba głosów ważnych 15 milionów 200 tysięcy 671
Frekwencja w Polsce 50.92%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (liczba wyborców głosujących na PIS - 5 milionów 711 tysięcy 687 wyborców to jest 37.58 %)
Jaka to jest WIĘKSZOŚĆ? Ordynacja jest dla polityków, nie dla wybierających.
asssssss
asssssss 3.10.2017, 18:27
stare purchawki i skapciałe grzyby też mi demonkracja
monstr
monstr 3.10.2017, 19:59
asss zwiewaj do szkoły bo jestes głąb kapuściany. co za demonkracja baranie.

Pozostałe