Poniedziałek, 11.12.2017, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Europejski Dzień Bez Samochodu

Europejski Dzień Bez Samochodu
Władze miasta Złotowa, już po raz kolejny, postanowiły rozpocząć Europejski Dzień Bez Samochodu, honorowym przejazdem rowerowym wokół złotowskiej promenady.

W peletonie pojawili się pracownicy magistratu oraz władze miasta - burmistrz Adam Pulit oraz jego zastępca, Małgorzata Chołodowska.
W dalszej części dnia, złotowianie będą mieli okazję przyłączyć się do bicia rekordu okrążeń złotowskiej promenady (start godz. 13.00 - promenada - rowery, rolki, kijki). W programie dnia znalazły się także - znakowanie rowerów przez policję (plac urzędu miejskiego w godz. 12.00 - 16.00), bezpłatna diagnoza i przegląd rowerów, pieczenie ziemniaków.
Agnieszka Barabasz

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Agnieszka Barabasz
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Święte krowy czy co?
Święte krowy czy co? 23.09.2017, 14:13
Jeśli chodzi o dzień bez samochodu to wszyscy jadący rowerami po prpmenadzie poza wyznaczoną ścieżką rowerową złamali prawo o ruchu drogowym. Dzień bez samochodu nie uprawnia nikogo do łamania przepisów, dlatego dziwię się że żadne służby nie reagują. Czyżby równe prawo dla wszystkich nie obejmowało burmistrza i jego nieliczne grono.
My Naród
My Naród 27.09.2017, 11:21
Niech nasz umiłowany burmistrz przejedzie rowerem odcinek drogi Blękwit - Klukowo !! Niech zobaczy jak to jest walczyć o życie każdego dnia jasne !!
po co
po co 23.09.2017, 10:02
byliście na Promenadzie kilka godzin to zapewne słyszeliście , z kościoła Rocha jak za głośno mają mikrofony ustawione,ze kazda msze słychac koło Amfiteatru.
Doigrają się kary grzywny jaką proboszcz z Rybnika już dostał ...
Po co ten hałas na całe miasto !!! nie jestescie koscielni pępkiem swiata.
agnostyk
agnostyk 26.09.2017, 12:41
czy kościół ma zezwolenie na transmisję mszy na pół miasta?
Do prerdziela powyżej
Do prerdziela powyżej 23.09.2017, 13:57
Czepiasz się kościoła jal smród gaci i ,,po co,,
super
super 23.09.2017, 09:16
Brawo Panie Burmistrzu,nie tylko najprzystojniejszy w Złotowie to jeszcze potrafi z mieszkańcami miasta pojeździć na rowerze,wypic wspólnie dobrą herbatę.Jest ludzi i nie wyniosły jak niektórzy z Rady Miasta.
Do super. wazeliny
Do super. wazeliny 23.09.2017, 14:00
Starzy ludzie zawsze mówili , przystojny jak byk dojny i zachowuje się jak by był najważniejszy.
Horse
Horse 23.09.2017, 14:07
Dalej ci stara nie daje?
Malwina
Malwina 23.09.2017, 15:15
Horse, ty to jesteś chyba jakiś zbok. Powtarzasz się tym zdaniem jakbyś był obłakany. Powinni się tobę zająć psychiatrzy póki nie jest za późno.
Horse
Horse 23.09.2017, 16:28
Daj mi tetefon do twojego. Chociaż nie, nie jest skuteczny
maryjan
maryjan 22.09.2017, 22:01
Ja już zgłupiałem. Jak nic nie robią w magistracie - żle, jak coś zorganizują - źle. Czy wszystko musi się kończyć na rozprawce o Burmistrzu, wyborach i tym kto kogo lubi. Są ludzie, którzy się dzisiaj fajnie bawili i nie dla Burmistrza czy kogokolwiek, ale dla siebie. Było zimno, wiał wiatr i przelotnie padał deszcz a ludzie biegali, jeździli na rowerach, pchali wózki i śmigali z kijkami. Organizatorzy na plus, herbatka, ziemniaczki, nagrody na plus. A Ci marudzący pewnie siedzieli przed Tv oglądając ekscytujące seriale !!!
To zły człowiek!!!!!!!!!!!!!!!
To zły człowiek!!!!!!!!!!!!!!! 23.09.2017, 14:06
A co burmistrz oprócz zabawy i rozrywki z własnym udziałem, robi w magistracie dla mieszkańców i miasta. Otóż jak nie zaszkodzi i nie zniszczy tego co dobre jak i życia ludzkiego to Nic nie zrobi i chyba lepiej będzie dla wszystkich aby nic nie robił.
źle
źle 23.09.2017, 00:08
źle, źle, źle i tyle.
Złego człowieka żaden rower nie naprawi.
Złego człowieka żaden rower nie naprawi. 22.09.2017, 18:26
To już całkiem chore. Przecież po promenadzie na razie samochodami nie można jechać w żadną stronę ani do pracy ani z pracy. Więc dokąd jechał burmistrz, wie tylko on sam. Napewno nie do pracy no bo przecież nikt normalny jadąc do pracy nie robi takiego teatru wokół siebie, tylko dlatego że dzisiaj jest dzień bez samochodu. Być może jechał do szkoły burmistrzowskiej i chciał się pochwalić że też ma rower.
Szok
Szok 22.09.2017, 16:23
Czy na tym polega praca burmistrza ?
Osa
Osa 23.09.2017, 12:47
Również
Przecież to widać
Przecież to widać 22.09.2017, 17:03
Praca tego burmistrza polega ogłupianiu ludzi i na manewrowaniu na granicy prawa tak jak go wpływowi pokierują. Ten facet z tego co umie to rzucanie mieszkańcom kłód pod nogi oraz udział w zabawie bez jakichkolwiek hamulców. Jego burmistrzowanie to nasz powód do krzyku i płaczu. Myślę że po wyborach burmistrzem będzie nie chłoptaś lecz człowiek dorosły i poważny znający życie.
fafik
fafik 22.09.2017, 14:00
Fajna akcja
Akcja burmistrza
Akcja burmistrza 22.09.2017, 12:50
Teraz już nie udają że to akcja miejska tylko otwarcie przyznają że jedzie sam magistrat? Dlaczego mieszkańcy się nie przyłącza? - pytanie retoryczne.
Nie jestem robotem
Nie jestem robotem 22.09.2017, 10:58
Bawcie sie dobrze... tak jak dotychczas. Nie wiem tylko skąd te usmiechy na twarzach ....

Pozostałe