Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Czołg rozjechał samochód!

Czołg rozjechał samochód!
Piknik militarny w Jastrowiu nabiera rozpędu. Pierwszy dzień "Pierwszego dnia wolności" daje obietnicę świetnej imprezy!

Tuż przy wjeździe do Jastrowia, po prawej stronie jadąc od Złotowa rozlokowało się całe piknikowe miasteczko. Wiele namiotów rozmaitych stoisk, gastronomia, wesołe miasteczko z licznymi atrakcjami - karuzele, samochodziki! To robi autentyczne wrażenie!!!!

Uroczystego otwarcia dokonał burmistrz Jastrowia Piotr Wojtiuk, zaraz potem na specjalne pole wyjechał czołg i transporter, dając pokaz jazdy w trudnym terenie. Dodatkową atrakcję stanowiło rozjeżdżanie gąsienicami dwóch aut osobowych - Tank Crush. Wieczorem na scenę weszli gwiazdorzy disco polo. Działo się, a zostały jeszcze dwa dni, z równie bogatym programem.

Zapraszamy w sobotę i niedzielę!

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe