Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Zaginiony, odnaleziony

Zaginiony, odnaleziony
7 sierpnia w godzinach nocnych, w okolicach miejscowości Łąkie prowadzona była akcja poszukiwawcza związana ze wsparciem prowadzonych działań przez służby policji, w związku z zaginięciem 21- letniego mężczyzny, który prawdopodobnie na skutek osobistych pobudek oddalił się z miejsca zamieszkania, co zaniepokoiło pozostałą rodzinę.

Pierwsze działania podejmowane już po północy przez Policję okazały się nieskuteczne w związku z powyższym w ramach współdziałania służb na teren akcji zadysponowano sześć jednostek OSP oraz zastęp PSP ze złotowskiej JRG, dodatkowo policja skierowała do działań psa tropiącego wraz z przewodnikiem. Łącznie do działań zadysponowano 40 strażaków wyposażonych m.in. w dwie kamery termowizyjne. Prowadzona do godziny szóstej rano akcja nie przyniosła wyników, mężczyzna nie został odnaleziony, w związku z czym dalsze działania o charakterze operacyjnym kontynuuje Policja.

Była to już kolejna w bieżącym roku akcja poszukiwawcza prowadzona na terenie powiatu, która wymagała koordynacji działań różnych służb w przypadku rozległego terenu działań i skierowania większych sił i środków.

Dodatkowo należy nadmienić, że osoba poszukiwana odnalazła się w dniu 7 sierpnia ok. godz. 11 w okolicach m. Łąkie, nie odnosząc obrażeń.

mł. kpt. Krzysztof Olczak
Zdjęcia: KP PSP w Złotowie

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe