Wtorek, 17.10.2017, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

Wyniki Plebiscytu

Wyniki Plebiscytu
Zadaliśmy Państwu pytanie "Na którą partię zagłosowałbyś w wyborach"?

Plebiscyt był na naszym portalu czynny przez dwa tygodnie, można było oddać tylko jeden głos. Głosowało blisko tysiąc osób. Najwięcej głosów zdobyła Platforma Obywatelska, przed PiS i .Nowoczesna. To wynik inny niż krajowe sondaże, a sondaże... rządzą się swoimi prawami...

(red)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

podpis
podpis 16.08.2017, 22:47
Wyniki wyborów do Sejmu RP Liczba uprawnionych do głosowania 30629150
Liczba kart ważnych 15595335
Liczba głosów ważnych 15200671
Liczba głosów nieważnych 394664
Frekwencja w Polsce 50.92%
Podział mandatów
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (liczba wyborców głosujących na PIS 5711687 - 37.58 %)
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (liczba wyborców głosujących na PO 3661 474 - 24.09 %)
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" (liczba wyborców głosujących na „Kukiz15” 1339 094 - 8.81 %
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru (liczba wyborców głosujących na Nowoczesną 1155370 - 7.60 %)
podpis
podpis 16.08.2017, 22:48
5711687 to jest naród
Guru
Guru 11.08.2017, 00:20
Jestem w szoku że w Złotowie PiS ma tyle co PO
PIS do Guru
PIS do Guru 16.08.2017, 16:53
To zażyj leki uspokajające bo będzie jeszcze więcej.
PIS
PIS 11.08.2017, 18:14
PO już nie istnieje. Ale czasami nie zapisuj się do PISu. Takich jak ty nie potrzebujemy. Odejdź w niepamięć razem z dziadami i zdrajcami z PO.
erka
erka 11.08.2017, 00:01
Oj PiS cieniutko w Złotowie
Nie wstydźcie się normalności.
Nie wstydźcie się normalności. 11.08.2017, 18:17
Nie cieniutko, niedawno to się baliście przyznać do PISu. Teraz nabieracie odwagi i to dobrze w następnych wyborach głosujcie na Prawo i Sprawiedliwość to wygramy w 65 procentach z lewakami.
KORWiN
KORWiN 11.08.2017, 09:15
Gwoli ścisłości, komitet wyborczy Platformy Obywatelskiej w 2015 zdobył 31,02% głosów, PIS miał 27,26% chodzi o okręg wyborczy nr 38 czyli nasz.Więc oblicz sobie a potem erką na SOR.
KORWiN
KORWiN 15.08.2017, 23:06
Co tu minusujecie Platformersy przecież prawdę napisałem
Gerry
Gerry 16.08.2017, 10:01
Fakt, zmęczenie PO po 8 latach rządzenia.... Teraz po 2 latach PiS jest totalna riozpierducha
My Naród
My Naród 16.08.2017, 15:30
Gerry!!!!!!! Bzdury gryzmolisz !! POstkomuna z ich folksdojczem tuSSkiem rozkradała majątek narodowy na lewo i prawo !!! 260 miliardów zł ukradła ta banda kolesi nam Polakom jasne !!Mieliśmy osiem lat złodziejstwa przy wsparciu kasty nad ludzi sędziowsko - prokuratorsko - adwokackiej jasne !!!My Naród mówimy PIS ani kroku w tył !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Polacy odarci z nadziei i godności.
Polacy odarci z nadziei i godności. 16.08.2017, 16:51
My Naród, prawda jest głębsza i sięga nie tylko platformersów rządowych niszczących przez osiem lat kraj z wszystkiego. Chorba w którą popadli zainfekowała też władze samorządowe w tym i u nasze. Jakże inaczej nazwać sprzedaż gruntów miejskich pod zabudowę usługowo mieszkalną za niewielkie kwoty w porównaniu do planowanych inwestycji. Przykładem niech będzie chociażby huczny przetarg na grunty przy jeziorze Miejskim za bardzo niską cenę co odbija się czkawką przy planowanej budowie pensjonatu przez ślązaków. Można było też ustalić cenę wyjściową za złotówkę a końcowy marny efekt finansowy byłby ten sam. Teraz to właściciel zdecyduje co postawi a jak słychać usłużny lewak burmistrz zgadzając się z tym do wszystkiego nas przekonuje aby potem przypisać sobie wątpliwy sukces powstania czegoś nowego. Jakoś jego poprzednik choć Komuch to jednak umiał liczyć i za bezcen nie oddawał miejskich gruntów. Przykłady, proszę: przy ul. Mickiewicza, ul. Norwida czy Westerplatte. To co robi obecny burmistrz woła o pomstę i myślę że kiedyś będzie zbadane jak dochodziło do zagęszczania zabudową mieszkaniową centrum miasta, gdzie nabywcy mieszkań wchodzą sobie dosłownie w drogę bo przed ich nowymi domami chodniki już się nie mieszczą. Ciekawe jakim miejskim majątkiem gruntowym w centrum miasta będzie dysponował następca obecnego nieodpowiedzialnego burmistrza wyzbywającego sie ziemi jak i niszczeniem zasobów naturalnych ( jezior ) które włącznie z otaczającą je przyrodą, były największym dobrem naszej małej ojczyzny. Ja nie widzę różnicy w rządzeniu Tuska i Pulita, obydwoje dla własnego poklasku działają na niekorzyść nas Polaków a kasę nabijają nie poprzez inwestycje lecz poprzez wyprzedaż majątku narodowego z którego My Naród nie otrzymaliśmy nic pomimo wielich zapowiedzi i obietnic o uwłaszczeniu nas jako właścicieli naszego państwa. Po sprzedaniu wszystkiego obcym i naszym nowobogackim za bezcen my nie będziemy mogli liczyć na jakiekolwiek uwłaszczenie pomimo że od pokoleń o to walczyliśmy i to nam gwarantowano.
Chory
Chory 16.08.2017, 21:21
Co ty pierd....
podpis
podpis 16.08.2017, 20:02
Ty Narut zluzuj majty.
Zauważono
Zauważono 10.08.2017, 20:49
Jestem ciekawy kiedy to opluwacze Dobrej Zmiany, będą mienili się gorliwymi zwolennikami Prawa i Sprawiedliwości. Być może ta normalność dotknie też największych obecnie wrogów Dobrej Zmiany, PIS-u i jego zwolenników tj. obecnego burmistrza i jego nieudolnej zastępcy. Już raz tak było kiedy to opluwacze Wałęsy dzisiaj są jego zawziętymi obrońcami i zwolennikami. Oj komuchy oj komuchy obłudnicy, aby do koryta obojętnie jakiego kształtu byle było pełne.
My Naród
My Naród 14.08.2017, 20:00
Złotów był zawsze czerwony czy to SLD, PO, PSL to jedna banda .Jak sięgam pamięcią oni zawsze okradali społeczeństwo.Teraz PIS który rządzi pokazał że można i MY Naród będziemy pomagać tej partii jasne !!
podpis
podpis 16.08.2017, 20:03
kto to jest Narut?
Gumi
Gumi 15.08.2017, 01:54
Spindalaj do Janowa Podlaskiego. Wstyd...

Pozostałe