Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Poznaj rysia, poznaj wilka

Poznaj rysia, poznaj wilka
"Letni dyżur z Polskim Związkiem Łowieckim" nie ma wakacji!

Dzisiaj podczas dyżuru w Przedszkolu nr 2 w Złotowie  podjęte zostały dwa tematy dostosowane do grup wiekowych. Diana Alicja Fruzińska ze starszakami rozmawiała na temat patriotyzmu lokalnego. Miasto Złotów ma w herbie jelenia, a skąd on tam się wziął, to podpowiedziała legenda z książki dla dzieci "Złotów krok po kroku". Poza tym czas jeleni nadchodzi i rykowiskiem się zwie...więc coś o tym już mały złotowianin wie!
Z kolei maluszki co to trop, a co ślad i co za tym "idzie", kto je robi i jak wygląda - czyli "leśni mieszkańcy - trapy a ślady"...I tak trzy godziny minęły na edukacji poprzez zabawę, rozmowę i wspólną pracę.

Darz bór !
Zajęcia prowadziła Diana KŁ "Bory Kujańskie" Złotów Alicja Fruzińska

W piątek ze złotowskiego nadleśnictwa przyjeżdża wilk i ryś, i będzie temat o drapieżnikach z naciskiem na wilka! To popularny i ważny ostatnio temat!

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
podpis
podpis 10.08.2017, 18:05
Poznaj rysia, poznaj wilka apotem go zabij i zjedz.
Ksenia
Ksenia 10.08.2017, 00:27
Że Pani się ciągle chce Pani Alicjo. Brawo

Pozostałe