×
Sobota, 19.08.2017, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Strzały ku chwale Wojska Polskiego

W sobotę na strzelnicy miejskiej w Złotowie odbył się Turniej Strzelecki z okazji Święta Wojska Polskiego

W kategorii drużynowej wygrali strzelcy ROMB S.A., z wynikiem 354 pkt. Na podium znalazł się ponadto zespół Supermena  - 320 pkt. i KS Combat - 295 pkt. Indywidualnie pierwsze miejsce zdobył Tadeusz Grzesiak  -78 pkt., przed Adamem Tomaszewskim -  77 pkt. i Robertem Borkowskim - 76 pkt. W żeńskiej stawce zawodniczek wygrała Hanna Kubacka - 61 pkt., wyprzedzając drugą Marię Jaroszewską - 60 pkt. i trzecią Anetę Borkowską 55 pkt.. W ramach Szkolnej Ligi Strzeleckiej, w kategorii Junior triumfował Jakub Sikora - 60 pkt. Drugi był Krystian Małecki - 57 pkt, a trzeci Seweryn Mejer - 55 pkt. W kategorii Młodzików najlepszy był Arkadiusz Kłodziński - 83 pkt., przed Filipem Rosiakiem - 65 pkt. oraz Szymonem Siciarzem (62 pkt.). Wśród VIP-ów najcelniej strzelał Krzysztof Mitkowski - 74 pkt.,  drugi był Julian Kłodziński - 65 pkt., a trzeci Jacek Jaroszewski 59 pkt.

Puchary wręczała wiceburmistrz Złotowa Małgorzata Chołodowska, turniej przygotował KS Combat.