Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Rage Run!!!

Rage Run!!!
W niedzielę 6 sierpnia, w Łąkiem (gm. Lipka) odbędzie się druga edycja biegu surwiwalowego

Rage Run – piszą organizatorzy - to ekstremalny bieg survivalowy z przeszkodami. Na kilkukilometrowej trasie rozłożone będą sztuczne przeszkody w formie ścian, zasieków, lin i opon. Zróżnicowany teren oferuje dużo przeszkód naturalnych, takich jak błoto, woda oraz poprzewracane konary na podbiegach. Nie brakować też będzie małpiego gaju oraz innych wymagających przeszkód z użyciem wody i ognia. Największym wyzwaniem jednak są bagna, bagna jakich jeszcze w życiu nie widzieliście! Rage Run to wyzwanie pozwalające sprawdzić swoje możliwości fizyczne jak i wytrzymałość psychiczną. Nie jest jednak przeznaczony tylko dla sportowców. Sprawdzić się może każdy, trzeba tylko wystarczająco dobrze się przygotować.

To nasza II edycja - damy Wam niezły wycisk!

Pierwsza fala wystartuje o 10.00, fal łącznie będzie 9., ostatnia pobiegnie o godz. 14.00.

Zapraszamy, listy startowe już pełne, ale warto zajrzeć do Łąkie, by zobaczyć ekstremalne zmagania biegaczy – Łąkie, gm. Lipka, powiat złotowski. Organizatorzy przygotowali inne atrakcje, także stoiska gastronomiczne!

(jj)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Petros_witeckos
Petros_witeckos 7.08.2017, 08:06
Tylko ci którzy organizują coś więcej niż grill u szwagra, wiedzą ile to pracy zbudować taką imprezę. Odwaga, wyobraźnia i determinacja to fundamenty. Gratuluje ekipie bo zrobili kawał dobrej roboty. Tak trzymać. Oby komentowali także ci którym się podobało.
Julita
Julita 6.08.2017, 14:23
Lakie cos czuje ze byles jednym ze skladajacych :)))
lakie
lakie 6.08.2017, 09:52
Julita a co cie obchodzą czyjeś pieniądze? Jesli maja debet to chcesz im go wpłacić??/ spoko. Jak nie to co ci do tego
Julita
Julita 6.08.2017, 08:14
W tamtym roku artykuł był zatytułowany że Rage Run Imponowal......a skończył wydarzenie z 7000 debetem więc to chyba lipna organizacja ???? Trochę cicho o tym było. Ciekawe po ile w tym roku beda sie składać żeby wyrównać minus
do Julita
do Julita 8.08.2017, 11:38
Popatrz...nie zarobili, a i tak przystąpili do drugiej edycji... Może jednak robią to też z pasji?
Julita?
Julita? 6.08.2017, 11:26
A Spartakus na plusie?
Gracz
Gracz 9.08.2017, 23:28
Hahaha, ale porównanie. Spartakus do Rage Run - plisss......

Pozostałe