×
Sobota, 19.08.2017, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Pensjonat? Miejsc hotelowych brakuje...

Pensjonat? Miejsc hotelowych brakuje...
Jakiś czas temu Urząd Miejski w Złotowie sprzedał bardzo korzystnie cztery działki budowlane w okolicy promenady nad Jeziorem Miejskim

Dzisiaj miała miejsce nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Złotowa. W jej trakcie radny Jerzy Kołodziejczyk podjął ciekawy temat, zadając niejako pytanie burmistrzowi, Adamowi Pulitowi. Chodziło o cztery działki, jakie niedawno bardzo korzystnie miasto sprzedało w okolicy promenady. Radny wskazywał, że dwie działki kupiła spółka ze Śląska, i niewykluczone, że zechce postawić tam pensjonat. Ten fakt może kłócić się z zamiarami pozostałych nabywców, którzy stawali do przetargu o działki w terenie zabudowanym domkami jednorodzinnymi. Burmistrz odparł, że spraw pilnuje, i jak na razie nikt tam pensjonatu nie będzie stawiał. A. Pulit zapewnił, że nie ma powodu do niepokoju, jak na razie nie zmieniano decyzji o zabudowie, nikt nikogo nie chce w tej materii skrzywdzić. Choć, jak przyznał burmistrz, w Złotowie brakuje miejsc noclegowych...

(jj)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jadą dalej
Jadą dalej 25.07.2017, 16:52
Pensjonat, bo w naszym mieście nie ma gdzie położyć autobusu turystów
wieje
wieje 25.07.2017, 17:17
Nie ma Domu Turysty i wie o tym Burmistrz i radni ale radni są bezradni wolą siłownie i "Miskę" naul.Szkolnej dla deskorolek i dla rowerów a jak łeb sobie któryś tam rozwali to będzie na tego prowodyra.
Matylda
Matylda 25.07.2017, 11:08
Tam by się przydał raczej dobry lokal gastronomiczny ale taki z prawdziwego zdarzenia co by służył Złotowianom niż pensjonat dla przyjezdnych. Bo ten lokal który jest obecnie to żal wielki, nawet ziemniaków nie mają tylko jakieś talarki z paczki
uta
uta 25.07.2017, 13:17
Kazdy Pensjonat posiada duzy Lokal gastonomiczny.
degustator
degustator 25.07.2017, 13:07
O jakim lokalu mowa?
zbychu
zbychu 25.07.2017, 23:12
na razie jest tylko jeden nad promenadą
Złotowianka
Złotowianka 26.07.2017, 13:09
Słyszałem że jest budowany pub z Alą sceną i irlandzkim piwem
Buldog
Buldog 25.07.2017, 09:48
G8 czyli bastion postkomunistów, który blokuje rozwój miasta w złotowskiej radzie lubi stwarzać pisząc potocznie, młodzieżowo gównoburzę. Więdzą dobrze, że temat podchwyci lokalne wazeliniarnium. Nie mają pomysłu na masto, rozdzierają budżettylko na swoje okregi. Są jednak słuchy i to nie głuche, że mają problem z kandydatem na burmistrza bo nie mają go w całe. AA chodzi po mieście i takie banały opowiada o kandydatach że kostki brukowe śmieją się aż krawężniki do góry wychodzą.
Baca
Baca 25.07.2017, 11:03
AA czyli kto?
Elza
Elza 25.07.2017, 09:37
Niech budują Pensjonat.Oni w Katowicach mają przepiękne,obecnie budowle .Złotów buduje tylko piaskownice,place zabaw,wybiegi dla psów.jeśli Złotów nie potrafi to niech Śląsk zbuduje tutaj coś pięknego i będą miejsca noclegowe i w dodatku za ich pieniądze.Kolejkę linową naokoło Jeziora Zalewskiego niech też zbudują,taką piękną jak w Katowicach "ELKA"nad obszarem 600ha Parku Wojewódzkiego.
Ślązacy wraz z Wielkopolską kiedys współnie walczyli o niepodległość Polski,odparli Niemców,Austriaków i znaleźliśmy się na mapie świata po 123 Latach niewoli.Ślązacy jestescie wspaniali ,przyjeżdżajcie i budujcie.Jak sie Burmistrz nie zgodzi to wyjdziemy na ulice.
Niech się coś ruszy w tym mieście.
dopierala
dopierala 25.07.2017, 09:31
Czy Pan kołodziejczyk zdaje sobie sprawę, że na Promenadzie funkcjonuje już Pensjonat? I to badzo ekskluzywny. Stoi nawet szyld. https://www.booking.…
Roger
Roger 25.07.2017, 13:08
dopierała ,głupoty piszesz bo nie masz w ogóle pojęcia jak wygląda i jak funkcjomuje Pensjonat, który u góry musi mieć duży napis PENSJONAT.Jedz do Wisły Centrum czy Szczyrku to zobaczysz jak funkcjopnować maja Pensjonaty.
Musi mieć całobobową Recepcję,musza mówić po angielsku itd.
nisłyszący
nisłyszący 26.07.2017, 05:53
Muszą mówić?
zenia
zenia 25.07.2017, 11:04
Ciekawe , chyba mało kto o tym wiedział
Felix
Felix 24.07.2017, 23:51
Panie Kołodziejczyk ! Wybudował pan sobie autostradę asfaltową do domu a Za Rzeka ludzie czekają na asfalt od 20 lat
Mieszkaniec zza rzeki
Mieszkaniec zza rzeki 25.07.2017, 05:39
W którym miejscu? Bo mieszkam "za rzeką" 30 lat i fak, że 20 czekałem na asfalt, ale w tech chwili brak takich miejsc. Może tylko odc. ul. Rogatki. A Pan Kołodziejczyk nie ma "lepszego asfaltu" niż na osiedlu "za rzeką". Oczywiście, że wiele trzeba tu zainwestować, ale bądź obiektywny - asfalt przed domem to w dzisiejszych czasach "nic szczególnego". Obawom Pana Kołodziejczyka się nie dziwię - kupuję działkę z przeświadczeniem spokojnego mieszkania a tu nagle obok pensjonat na 50 osób! Albo dom dla bezdomnych. Chciałbyś tak?
Ja
Ja 25.07.2017, 16:10
Nie porównuj ulic "Za rzekę" z tą, na której mieszka Pan Kołodziejczyk. Tak jak napisał Feliks, jest to autostrada. Pojedź na ulice Głębinową - Piaskową, to jest osiedle położone przy ulicy Kujańskiej przed lasem. Porównaj wtedy jak wyglądają drogi na osiedlu "Za rzeką" z drogami na tym właśnie osiedlu.
Ten sam co wyżej
Ten sam co wyżej 26.07.2017, 05:53
Tak samo, tylko nieco szersze. No może to obramowanie krawężnikiem. Ale nic szczególnego.
WatchTower
WatchTower 25.07.2017, 00:40
I rodzinie etaty tak spadły z nieba....
Ramol
Ramol 24.07.2017, 23:43
A kiedy miasto sprzeda uzbrojoną w przyłącze elektryczne działkę obok domu pana radnego Kołodziejczyka w Zatoce Czerwonych Świń?
Wiem na ten temat duzo
Wiem na ten temat duzo 25.07.2017, 09:28
Pytanie kto tę działkę skaleczył i kiedy zostanie naprawiony wpis o terenie zielonym. Teren zielony z pięknej działki gdzie dalej jest piękny las. :-)
Vava
Vava 24.07.2017, 23:35
Dobry pomysł z tym pensjonatem

Pozostałe