Poniedziałek, 20.11.2017, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Bednarek przyniósł ładną pogodę

Bednarek przyniósł ładną pogodę
Największa atrakcja tegorocznego Euro Eco Festivalu - występ zespołu Kamila Bednarka - odbywał się, nareszcie, przy jasnym niebie i pięknie zachodzącym słońcu

Koncert zaczął się później o godzinę, ale fani wytrwale czekali, aż skończy się mini koncert zespołu Chili Crew. Po 21.30 na scenę wyskoczył Kamil Bednarek i zaczął się prawdziwy show!

Show na Półwyspie Rybackim  już zakończony, jego uwieńczeniem był pokaz sztucznych ogni.

(jj)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GG
GG 3.07.2017, 11:09
super występ, bawiły się wszystkie grupy wiekowe :)
xxx
xxx 3.07.2017, 01:07
Ale ludzi mega dużo było
Tomek
Tomek 3.07.2017, 01:04
mi się średnio koncert Bednarka podobał, ciągle tylko "Złotów, złotów" jak by ludzie tu rozumów nie mieli i nie wiedzieli, że w innych miastach robi to sami z ich nazwami
xara
xara 3.07.2017, 23:39
tak dziś wyglądają komercyjne koncerty - trzeba słodzić by ludzie płyty chcieli kupić
Uha ha
Uha ha 3.07.2017, 00:53
Wpędzacie w deprechę antyburmistrzów
Zenek
Zenek 3.07.2017, 14:24
O ile mi wiadomo to nie była inicjatywa ani pomysł burmistrza tylko jednego radnego ktory od dawna mówił właśnie o takich gwiazdach . Wiec nie przypinaj sukcesu burmistrzowi .
Rocky
Rocky 3.07.2017, 16:13
He, he... Aleś głupi. O Bednarku mówiono od 7 lat, gdy Koronka nie był radnym
Zenek
Zenek 3.07.2017, 22:55
Jakbys mial znajomosc matematyczna to bys wiedział że koronek jest drugą kadencje . 1 kadencja trwa 4 lata plus 3 lata drugiej daje 7 lat wiec już był a że go znam to wiem że on zaczął namawiac wlasnie na takich wykonawcow . Poszukaj sobie wczesniejsze artykuły to bedziesz wiedzial jak było.
Chylińska
Chylińska 3.07.2017, 23:21
Tak, mało tego Koronka go wybrał w Mam talent. Siedział obok Wojewódzkiego. Nie pamiętasz?
Ana
Ana 3.07.2017, 00:16
Było super, zresztą widać jaka była frekfencja, masa ludzi i świetna zabawa
DK