Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Otwarcie biurowca SM Piast

  • 29.04.2017, 12:42 (aktualizacja 29.04.2017 15:22)
Otwarcie biurowca SM Piast
Dzisiaj uroczyście otwarto biurowiec Spółdzielni Mieszkaniowej Piast w Złotowie po gruntownym remoncie

Obecnie wejście do biurowca mieści się od ul. Norwida. Pomieszczenia są wyremontowane, z nowym wyposażeniem. Na klientów SM Piast czeka punkt obsługi mieszkańców, gdzie można zasięgnąć informacji, gdzie się udać, by załatwić swoją sprawę. Całość prezentuje się bardzo ładnie, przestronniej, jaśniej.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Przecięcia wstęgi dokonał prezes SM Piast Wojciech Buczek oraz przewodniczący rady nadzorczej, Andrzej Martin. Przybyłych na otwarcie członków SM Piast oprowadzono po pomieszczeniach, poczęstowano jubileuszowym tortem, bo spółdzielnia obchodzi 55-lecie istnienia. Prezes Buczek przedstawił prezentację multimedialną złożoną ze zdjęć z przeszłości i obecnych zasobów spółdzielczych. Prezesowi i SM Piast odśpiewano 100 lat, umawiając się na kolejne jubileusze!

(jj)

Zdjęcia (49)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jaro
jaro 4.05.2017, 17:37
Spółdzielnia mieszkaniowa to przeżytek z epoki socjalizmu. Ludzie płacą haracz na wysokie pensje dla zarządu, administracji i na utrzymanie wielkich biur.
To pisałem Ja zadowolony Spółdzielca.
To pisałem Ja zadowolony Spółdzielca. 4.05.2017, 18:33
Ale każdy jest zadowolony i nadal śpiewa ,,łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje prezes" spółdzielczego klubu, "niech żyje nam"
Łukasz
Łukasz 30.04.2017, 07:39
Proponuje tym co wykupi mieszkania na własność zaczerpnąć wiedzy u prawnika on podpowie jak własnościowi lokatorzy mogą zawiązać wspólnotę mieszkaniową i płacić mniejsze pieniądze
Jola
Jola 30.04.2017, 03:19
Zarząd sobie remontuje biurowiec i jeszcze ma czelność organizować otwarcie z pompą... co za tupet!!! Za czyje pieniądze??? A w blokach syf, domofony niesprawne, szczury i myszy w piwnicach
mieszkaniec
mieszkaniec 30.04.2017, 19:40
Do Joli. Kobieto, przecież pracownicy tez chcą pracować w przyzwoitych warunkach a otwarcie było symboliczne, trzeba był przyjść i obejrzeć prezentację, jak się zmieniło na naszych osiedlach.... My lokatorzy też powinniśmy trochę dbać o swoje otoczenie, byłoby czyściej, bo Spółdzielnia dba!!!
WiFi
WiFi 30.04.2017, 00:00
Szampan z plastikowych kubeczków, tort na papierowych talerzykach... Coś trzeba dodawać?
ExEx
ExEx 29.04.2017, 23:51
Myślałem, że po zmianie prezesa coś się zmieni a niestety jest gorzej.
Nie wiem za co tyle płacimy a właściwie teraz już wiem za co: biurowiec,pracownicy biurowi, jakaś śmieszna rada, pensje, diety, wstęgi, ciasteczka, spotkania emerytów (elektorat) itp.
Szkoda... szkoda
ja
ja 29.04.2017, 15:46
O Matko a gdzie POKROPEK??????????????????
pytajnik
pytajnik 29.04.2017, 14:41
A niepełnosprawni i starsi mogą się tam dostać?
Spółdzielca od 1974r.
Spółdzielca od 1974r. 29.04.2017, 13:27
Typowy folklor podszyty kiczem ale to nic. Prosimy o terminowe wpłaty na dalsze 55 lat bo przecież każdy z was nieobecnych z nami spółdzielców wie że za 2000 zł trudno wyżyć. Stad jak widzicie starczyło tylko na nowe biuro, bloki to pobudują inni.
wertyk
wertyk 29.04.2017, 21:28
Inne spółdzielnie potrafią wybudować bloki a u nas tylko remontują sobie biurowiec
takieprawo
takieprawo 29.04.2017, 22:07
no bo gruby jest niezaradny.A Spółdzielnia PIAST powinna zamienić się we Wspólnotę Mieszkaniowa i wówczas własciciele wykupionych mieszkań w ogóle nie musieliby płacic czynszu tylko na Fundusz Remontowy (na remont dachu,schodów,wind,..)
i mieszkańcy decydowaliby o każdym wydanym groszu a tak tkwicie jeszcze w PRL-u.
domek
domek 29.04.2017, 23:34
masz rację, nie wiem na co tyle płacicie. We wspólnotach płacą 1/3 tego co w spółdzielni a mają wszystkie remonty na bieżąco o czym sami decydują. Nie płaca za całą tą biurokrację, radnych itp.
Do domku.
Do domku. 29.04.2017, 23:59
To prawda. Płacę za mieszkanie 48 metrowe, wraz z ogrzewaniem (w ryczałcie miesięcznym) - 130 pln. Można ? Można. Ile jest w SM Piast? myślę, że przynajmniej 2 razy drożej, jak nie więcej.
Remek
Remek 30.04.2017, 17:09
W SM Piast placilbys 3 razy więcej ponieważ oni utrzymują całą tą biurokrację jak widzisz.
Podobno nawet mają radę na etacie haha wystarczyłoby jeden bobry zarządca jak w innych przypadkach

Pozostałe