Do rywalizacji przystąpiły jedynie złotowskie Szkoły Podstawowe nr 1, 2 i 3. W regulaminie zrobiono zmianę, oprócz dotychczasowych sztafet, reprezentanci startują indywidualnie, punkty się sumuje i na podstawie tego ustalana jest kolejność szkół.
Dziewczęta:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie 792 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie 766 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Złotowie 743 pkt.
Chłopcy:
1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie 777 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Złotowie 757 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie 694 pkt.
Roczniki 2006/07
Dziewczęta:
25 m
styl dowolny
1. Milena Hoszek SP 1
2. Zuzanna Kukwisz SP 3
3. Martyna Fornal SP 2
styl grzbietowy
1. Zuzanna Gniot SP 1
2. Maja Jaczyńska SP 3
3. Judyta Gapa SP 2
styl klasyczny
1. Julianna Jesion SP 1
2. Ada Kujawa SP 2
3. Nikola Pałuczak SP 3
styl wybrany
1. Eliana Bruzda SP 3
2. Julia Bielecka SP 1
3. Michalina Kozicz SP 2
Roczniki 2004/05
styl wybrany
1. Julia Cochór SP 3
2. Agata Kazimierowska SP 1
3. Amelia Ziarnek SP 2
styl grzbietowy
1. Wiktoria Muszczek SP 1
2. Kinga Walentynowicz SP 2
3. Zuzanna Kluska SP 3
styl klasyczny
1. Malwina Reczulska SP 1
2. Zuzanna Rogenbuck SP 3
3. Tatiana Krakowiak SP 2
styl dowolny
1. Daria Sieg SP 1
2. Oliwia Fiszer SP 3
3. Amelia Drąg SP 2
Chłopcy
Roczniki 2006/07
styl dowolny
1. Mateusz Choiński SP 3
2. Kamil Muszczek SP 1
3. Dominik Kujawa SP 2
styl grzbietowy
1. Masimo Trombetta SP 3
2. Fabian Blechinger SP 2
3. Hubert Reczkowski SP 1
styl klasyczny
1. Borys Raczyński SP 2
2. Oliwier Pałuczak SP 3
Tymon Ćwiszewski dyskw.
styl wybrany
1. Oliwer Dober SP 2
2. Mateusz Ordak SP 1
3. Syrgiusz Walas SP 3
Rocznik 2004/05
styl dowolny
1. Bartłomiej Bazylak SP 1
2. Maciej Kołodziej SP 3
3. Oskar Piątek SP 2
styl grzbietowy
1. Mateusz Kozdra SP 3
2. Tomasz Cybulski SP 1
3. Wiktor Mrotek SP 2
styl klasyczny
1. Marcin Manikowski SP 1
2. Kacper Jastrzębski SP 3
3. Jakub Klimek SP 2
styl wybrany
1. Miłosz Czapski SP 1
2. Adam Pląsek SP 3
3. Kacper Czaja SP 2
Puchary, dyplomy i medale wręczała dyrektor SP nr 1 - Maria Monika Klein. Organizator zawodów to SP 1 - Anna Reczulska, Mariusz Ziatyk i Mirosław Głyżewski.
(jj)
Napisz komentarz
Komentarze